DomůUFCPoirier tvrdí, že McGregor neposlal slíbené peníze jeho nadaci. Irský bojovník reaguje

Poirier tvrdí, že McGregor neposlal slíbené peníze jeho nadaci. Irský bojovník reaguje

Superhvězda světového MMA Conor McGregor neposlal slíbené peníze svému poslednímu soupeři Dustinu Poirierovi. Jedná se o poměrně vysokou částku, kterou irský zápasník přislíbil poukázat na Poirierovu nadaci.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Před druhým vzájemným soubojem mezi Conorem McGregorem (22-5) a Dustinem Poirierem (27-6) se bojovníci dohodli, že oba poukáží část svého honoráře na konto nadace Dustina Poiriera “The Good Fight Foundation”. Generální ředitel McGregor Sports & Entertainment Alan Geraghty následně potvrdil, že Ir zaslal nadaci dar ve výši 500 tisíc dolarů.

Podle Dustina Poiriera však šek, který měl být údajně zaslán jeho manželce, nikdy nedorazil.

“To je legrační! @TheNotoriousMMA slíbil jsi dar pro moji nadaci, ale po našem souboji, který proběhl v lednu, jste ty a tvůj tým přestali reagovat. Uvidíme se brzy. 10. července zaplatíš za vše v plné výši!”

Conor McGregor ihned reagoval:

“Byl to dar, ne dluh. Čekali jsme celou dobu na vaše plány, které se týkaly využití těch peněz. Ale ty nikdy nepřišly. Já to tak dělám se všemi svými dary. Chci vědět, kam ty peníze jdou. Jinak se to nepodaří. Jako v případě mnoha jiných nadací.”

V závěru této výměny názorů Poirier napsal, že 10. července McGregora znovu porazí.

“Stoprocentně to nikdy nebyl dluh. Od vás přišla nabídka, kterou jsme akceptovali a jak už jsem řekl, tvůj tým nikdy na naše maily, které se týkaly zaslání peněžního daru, neodpověděl! 10. července opět pocítíš, jak chutná porážka.”

Bojovníci se spolu potřetí v kariéře utkají na turnaji UFC 264, který se uskuteční 10. července.

Zdroj: MMA Junkie | Twitter Dustin Poirier | Twitter Conor McGregor

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ