DomůUFCUFC 296: Emoce na tiskovce! Colby Covington nechutně zmínil Edwardsova zesnulého otce...

UFC 296: Emoce na tiskovce! Colby Covington nechutně zmínil Edwardsova zesnulého otce a šampion ostře zareagoval (VIDEO)

Colby Covington přišel na tiskovou konferenci před turnajem UFC 296 s jediným cílem – vyprovokovat Leona Edwardse. A nutno říci, že se mu to povedlo.

Ve čtvrtek večer se v Las Vegas konala tisková konference před sobotním galavečerem UFC 296. V zápase večera se utká šampion polotěžké váhy Leon Edwards s Colbym Covingtonem.

Američan, nechvalně proslulý tím, že využívá každé příležitosti k tomu, aby své soupeře drsně provokoval, přišel tentokrát převlečený za George Washingtona, který v 18. století válčil proti Angličanům. A během tiskovky nenechal téměř na nikom suchou nit.

>>Sledovat celý turnaj ZDARMA můžete také ZDE.<<

Samozřejmě to byl právě “Rocky”, kdo schytal největší porci nadávek, protože “Chaos” se mu pravidelně vysmíval za jeho mediální neobratnost, která byla na pódiu jasně patrná, protože šampion nebyl několikrát schopný na Covingtonovy provokace reagovat a na Američana jen zlověstně zíral. Vyzyvatel se také vysmíval Jamajčanovu vzdělání a dělal si legraci z jeho plešatosti.

Colby Covington si vzal na paškál také Stephena Thompsona a nepřítomného Iana Garryho, který odstoupil ze zápasu s Vicentem Luquem. Konkrétně naznačil, s odkazem na to, že “Wonderboy” učí děti karate, že naplňuje všechny znaky toho, že ho to táhne k dětem. Ohledně Garryho se pak Covington zeptal fanoušků v publiku, kolik z nich mělo možnost užít si s jeho ženou. Později prohlásil, že takhle to končí, “když si vezmete za ženu děvku”.

Ta nejdrsnější provokace však teprve měla přijít. A vypadalo to, že dojde k šarvátce. Covington v jedné chvíli řekl, že v kleci vezme Edwardse do pekla, kde, jak dodal na závěr, budou mít možnost zeptat se jeho zesnulého otce, co se děje. Když to Rocky uslyšel, upřel na svého soupeře vražedný pohled a hodil po něm láhev s vodou. Oba vyskočili na nohy, ale ochranka rychle zasáhla a zabránila eskalaci konfliktu.

Rockyho otec byl zavražděn, když mu bylo 13 let.

Colby Covington se také dostal do ostré slovní přestřelky s Tonym Fergusonem, kterou mimochodem inicioval právě “El Cucuy”. Nakonec se však uklidnili a společně oznámili, že Američané dají Angličanům na prdel.

Zdroj: UFC | TheMacLife

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ