DomůUFCJohnny Walker si před zápasem se Santosem věří a dělá si zálusk...

Johnny Walker si před zápasem se Santosem věří a dělá si zálusk na Jirku Procházku

Už tento víkend nás čeká další ze série turnajů organizace UFC, kde jako hlavní tahák akce s názvem UFC Vegas 38 uvidíme souboj v polotěžké váze mezi brazilskými bojovníky Thiagem Santosem a Johnnym Walkerem.

Zdroj: UFC

Pro Walkera to bude vůbec první hlavní zápas večera v prestižní americké organizaci. Šestadvacetiletý bojovník je v UFC znám jako velký talent, ale v posledních zápasech doplatil na svůj laxní přístup, kdy se více soustředil na ukončení zápasu atraktivním knokautem než na dodržování taktiky.

Po skvělém úvodu v podobě tří rychlých výher v prvním kole přišel pád, kdy Walker dvakrát po sobě prohrál. Z útlumu ho zachránil až divoký souboj s Ryanem Spannem, který před rokem nakonec dokázal otočit ve svůj prospěch.

Co se týče jeho nadcházejícího souboje se Santosem, Walker zdůrazňuje náročný tréninkový kemp, který absolvoval v rámci přípravy na důležitý zápas své profesionální kariéry.

“Co jsem zažil, to bylo peklo. Doufám, že mě Thiago vezme do hlubokých vod, protože tam se cítím jako doma. Už jsem to zažil mnohokrát a chci, aby mě vytáhl z mé komfortní zóny.”

“Doufám, že lidem předvedeme dobrou show. Věřím, že ukážu své srdce, techniku, zkrátka všechno a bude to nejlepší zápas večera nebo rovnou celého roku.”

Po změně gymu, nalezení správného rytmu a získání ztraceného sebevědomí, vidí Walker svou budoucnost pozitivně.

“Po tomto zápase (s Thiagem Santosem, pozn. red.) věřím, že se mi podaří dostat někoho z první desítky. Třeba Jiřího Procházku. Santos je pro mě nyní dobrou zkouškou, ukáže mi, jestli mám na to, abych porážel ty nejlepší.”

“Když to dopadne dobře, tak může jít na řadu Procházka a pak by se už dalo hovořit o titulové šanci. Je mi to jedno. Popravdě řečeno, jsem tady, abych je všechny porazil a ukázal jim, že jsem tady kvůli titulu,” řekl 198 centimetrů vysoký obr, který pochází z Ria de Janeira.

A jak se Walker dívá na potenciální měření sil se současným šampionem polotěžké váhy Janem Blachowiczem? Ačkoli se to někomu může zdát odvážné, mladý Brazilec nepovažuje schopnosti polského bojovníka za nepřekonatelnou výzvu.

“Jan je dobrý zápasník a šampion, ale vím, že bych ho stoprocentně dokázal porazit. Není až tak šikovný a nebezpečný.”

“Je určitě silný a tvrdý. Mám k němu respekt, ale věřím, že bych si s ním poradil lépe než Israel Adesanya,” narážel Walker na poslední zápas, v němž Blachowicz v březnu obhájil titul, když porazil nebezpečného vyzyvatele, krále střední váhy Israela Adesanyu.

Zdroj: Svet MMA


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ