DomůUFCFrancis Ngannou: Nezáleží na tom, jestli to bude v ringu nebo v...

Francis Ngannou: Nezáleží na tom, jestli to bude v ringu nebo v telefonní budce, ale k zápasu s Furym dojde

Francis Ngannou, šampion těžké váhy organizace UFC, již delší dobu vyjadřuje touhu věnovat se boxu. Jeho hlavním cílem je zápas s Tysonem Furym.

Francis Ngannou (17-3 MMA) minulý měsíc podstoupil operaci související se zraněním, které provázelo jeho zápas s Cirylem Ganem (10-1 MMA). Následná rehabilitace se docela protáhne a tak “Predátora” neuvidíme minimálně půl roku v akci.

Jestli pak jeho kroky povedou do oktagonu nebo do boxerského ringu, to je v této chvíli ve hvězdách. Je však jasné, že Ngannou udělá vše proto, aby se mohl utkat s boxerským šampionem Tysonem Furym.

“Je mi jedno, kde k tomu dojde, ale věřím, že se zápas s Tysonem Furym uskuteční. Může se odehrávat v telefonní budce nebo kdekoli jinde, ale k zápasu dojde.”

Šampion UFC je také přesvědčen, že pokud k zápasu s “Cikánským králem” dojde, nestane se tak v oktagonu.

“Je jasné, že do MMA nepůjde. Není to reálné, v oktagonu by umřel.”

Tyson Fury před časem také hovořil o možném zápase s Francisem Ngannouem, přičemž prozradil, že by se s Kameruncem rád utkal za speciálních podmínek.

“Tento zápas nepovažuji za skutečný boxerský zápas. Nebude to boxerský zápas, bude to speciální zápas. Zápas se odehraje v kleci s malými rukavicemi v Las Vegas, na stadionu Raiders. V té době už nebudu aktivně boxovat a budu připraven vystupovat v různých bojových sportech. On nebude šampionem UFC, já nebudu šampionem WBC, ale stále budu skutečným šampionem těžké váhy, protože to je něco, co mi nemohou vzít!”

Zatím není známo, zda bude Francis Ngannou do konce roku ještě bojovat v UFC. Tyson Fury se však 23. dubna utká s Dillianem Whytem.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ