DomůOstatníConor McGregor řádil v Římě! Měl fyzicky napadnout známého italského DJ

Conor McGregor řádil v Římě! Měl fyzicky napadnout známého italského DJ

Populární italský DJ a celebrita Francesco Facchinetti obvinil bývalého šampiona UFC Conora McGregora, že ho po “dlouhé a přátelské konverzaci” v nočním klubu v Římě zbil a zlomil mu nos.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Ir si, po prohraném zápase s Dustinem Poirierem, dává pauzu kvůli zranění nohy. Poslední dny tráví s rodinou v Římě. Bohužel se během své italské dovolené opět dostal do veřejné rvačky. Tentokrát s populárním italským hudebníkem Francescem Facchinettim.

DJ na svém Instagramu obvinil bývalého šampiona, že ho bezdůvodně udeřil a zlomil mu nos. Ke zbití údajně došlo před mnoha svědky po dlouhém a přátelském rozhovoru, který McGregor a Facchinetti vedli v jednom z římských nočních klubů.

Incident s napadením DJ se odehrál v půl šesté ráno. Facchinetti je připraven podniknout proti McGregorovi formální právní kroky. O napadení hvězdy UFC informoval na svém Instagramu, kde ukázal rozbitá ústa i nos.

“Mohl bych být potichu, ale když někdo jako on dá ránu, přemýšlejte, co se může stát,” nechal se slyšet italský DJ. Dále řekl, že “skuteční bojovníci se takhle nechovají”, a obvinil Conora, že ho “bezdůvodně udeřil”.

“Vítali jsme ho jako hrdinu a místo toho je to tyran nejhoršího zrna. Jaké zklamání. Je mi to líto. Má všechno, ale ve skutečnosti nemá nic,” pokračoval Facchinetti.

“Je třeba ho zastavit, protože je nebezpečný pro ostatní. Teď už chápu, proč měl dvacet bodyguardů. Ne proto, aby ho bránili před ostatními, ale aby bránili ostatní před ním.”

“Udeřil mě bezdůvodně. Ta rána mohla zasáhnout kohokoli, kdo byl s námi. Mé přátele, manželku nebo někoho dalšího. Proto jsem se rozhodl zažalovat Conora McGregora. Je to násilník a nebezpečný člověk. Skuteční bojovníci se tak nechovají. Vědí, že mají místo rukou zbraně a rozhodně nezačnou mlátit prvního náhodného člověka, který se před ně postaví,” řekl Francesco.

Facchinetti také dodal, že věří italskému soudnímu systému a doufá, že “McGregor za své činy zaplatí”.

Hudebníkova manželka Wilma Facchinetti, která byla incidentu přítomna, popsala události na svém profilu na Instagramu. Řekla, že než došlo k úderu, všichni se dobře bavili a mluvili s McGregorem ve společnosti několika bodyguardů:

“Pak náhle udeřil Francesca do obličeje. Zval nás na další večírek, a když Francesco řekl: “Dobře, jdeme,” bezdůvodně ho udeřil. Naštěstí byl Francesco velmi blízko, takže ho Conor nemohl zasáhnout vší silou. Francesco odletěl dozadu, spadl na stůl a pak na zem. První, co mě napadlo, bylo, že jde o nějaký vtip. Že to možná bylo zinscenované? Pak mě ochromil strach. Otočila jsem se a viděla, že McGregorovi bodyguardi ho drží u zdi, protože chtěl dál mlátit Francesca. Pak ho jeho strážci odvedli. Rozsvítila jsem světlo, ale ochranka ho zhasla. Francesco krvácel. Chtěla jsem mu pomoci, ale jeho ochranka nás vyhnala. Pokud ho uvidíte, držte se od něj dál. Nechoďte za ním a nežádejte ho o autogram, protože je to labilní a nebezpečný člověk.”

“Plakala jsem, třásla jsem se. Zavolali jsme policii a sanitku.”

Conor McGregor se k obvinění italského páru prozatím nevyjádřil.

Zdroj: Instagram Francesco Facchinetti | Instagram Wilma Facchinetti | YouTube Matu

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ