DomůPFLKayla Harrison našla staronový domov

Kayla Harrison našla staronový domov

O tom, kde podepíše Kayla Harrison novou smlouvu, se vedly mnohé debaty. Jedná se o jednu z nejlepších bojovnic na světě, tudíž je jasné, že fanoušci bojových sportů si přáli, ať posílí řady UFC.

Prosby fanoušků byly jasné. Ať změří síly s těmi nejlepšími. Ať se ukáže v nejprestižnější organizaci světa.

S těmi nejlepšími chce bojovat i sama Kayla, avšak do Ligy mistrů nezamíří.

Po dlouhém období nejistoty, podepsala Kayla novou víceletou dohodu s PFL. Jak vyšlo najevo, PFL mělo právo vyrovnat jakékoliv nabídky, ať už z BELLATORU nebo UFC. A tak také učinilo.

Dohoda se ale nerodila snadno. PFL svádělo těžký boj s ostatními organizacemi a Harisson byla z nejasností, panujících kolem její osoby velice frustrovaná.

“Vlastně nevím, co se děje,” řekla Harrison. “Už je mi z toho vážně špatně.” … Nevím, kdo mě chce. Přitom já jsem připravená. Už mě nebaví o tom mluvit. Ráda bych si našla nový domov, nebo pokračovala v PFL.“

Za nejasnostmi však udělalo PFL tlustou čáru a Kayla se nyní může opět zaměřit na nové výzvy. Výzvy, které mají splňovat ta nejpřísnější kritéria.

“Včera večer jsem mluvila s Donnem Davisem (spolumajitelem PFL) a ten mi dal velice jasně najevo, že cíle, které jsem si stanovila, budou naplněny. PFL mě podporuje na sto procent. Nebojí se zaplatit velké peníze a přivést bojovnice zvučných jmen, aby přišly a vyzvaly mě.”

“Chtějí mě vidět proti těm nejlepším. Já chci bojovat s těmi nejlepšími. Myslím, že všechny mé potenciální sokyně, jsou úžasné sportovkyně. Dělají svou práci nejlépe, jak umí. Stejně, jako já. Nebudu se vyhýbat nikomu, koho přede mě postaví. Budu se jen snažit být tou nejlepší verzí sebe sama.”

Kayla Harrison je americká MMA bojovnice, judistka a grapplerka. V rámci MMA je neporaženou bojovnicí se skórem 12-0. Ve své sbírce má také dvě zlaté olympijské medaile z let 2012 a 2016. V roce 2018 měla svůj první profesionální MMA zápas, ve kterém ukončila na submisi Britney Elkin.

Zdroj: MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ