DomůPFLKayla Harrison našla staronový domov

Kayla Harrison našla staronový domov

O tom, kde podepíše Kayla Harrison novou smlouvu, se vedly mnohé debaty. Jedná se o jednu z nejlepších bojovnic na světě, tudíž je jasné, že fanoušci bojových sportů si přáli, ať posílí řady UFC.

Prosby fanoušků byly jasné. Ať změří síly s těmi nejlepšími. Ať se ukáže v nejprestižnější organizaci světa.

S těmi nejlepšími chce bojovat i sama Kayla, avšak do Ligy mistrů nezamíří.

Po dlouhém období nejistoty, podepsala Kayla novou víceletou dohodu s PFL. Jak vyšlo najevo, PFL mělo právo vyrovnat jakékoliv nabídky, ať už z BELLATORU nebo UFC. A tak také učinilo.

Dohoda se ale nerodila snadno. PFL svádělo těžký boj s ostatními organizacemi a Harisson byla z nejasností, panujících kolem její osoby velice frustrovaná.

“Vlastně nevím, co se děje,” řekla Harrison. “Už je mi z toho vážně špatně.” … Nevím, kdo mě chce. Přitom já jsem připravená. Už mě nebaví o tom mluvit. Ráda bych si našla nový domov, nebo pokračovala v PFL.“

Za nejasnostmi však udělalo PFL tlustou čáru a Kayla se nyní může opět zaměřit na nové výzvy. Výzvy, které mají splňovat ta nejpřísnější kritéria.

“Včera večer jsem mluvila s Donnem Davisem (spolumajitelem PFL) a ten mi dal velice jasně najevo, že cíle, které jsem si stanovila, budou naplněny. PFL mě podporuje na sto procent. Nebojí se zaplatit velké peníze a přivést bojovnice zvučných jmen, aby přišly a vyzvaly mě.”

“Chtějí mě vidět proti těm nejlepším. Já chci bojovat s těmi nejlepšími. Myslím, že všechny mé potenciální sokyně, jsou úžasné sportovkyně. Dělají svou práci nejlépe, jak umí. Stejně, jako já. Nebudu se vyhýbat nikomu, koho přede mě postaví. Budu se jen snažit být tou nejlepší verzí sebe sama.”

Kayla Harrison je americká MMA bojovnice, judistka a grapplerka. V rámci MMA je neporaženou bojovnicí se skórem 12-0. Ve své sbírce má také dvě zlaté olympijské medaile z let 2012 a 2016. V roce 2018 měla svůj první profesionální MMA zápas, ve kterém ukončila na submisi Britney Elkin.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ