DomůUFCGlover Teixeira před zápasem s Jiřím Procházkou: Bude to válka

Glover Teixeira před zápasem s Jiřím Procházkou: Bude to válka

Glover Teixeira bude o tomto víkendu poprvé obhajovat mistrovský pás v polotěžké váze UFC. Připravit jej o něj bude chtít český bijec Jiří Procházka. Brazilec si je vědom Procházkových kvalit a predikuje, že nás čeká velmi vzrušující zápas.

Glover Teixeira (33-7) se chystá na svou první obhajobu pásu šampiona. V cestě mu stojí Jiří Procházka (28-3). Šampion je opět označován za outsidera, protože mnozí věří, že český bojovník je schopen ho knokautovat. Většina fanoušků i odborníků si myslí, že jedinou možností, jak může Brazilec zvítězit, je boj na zemi. Šampion však říká, že hodlá s Procházkou bojovat také v postoji a je připraven na válku.

“Zaútočím na něj vším, co mám. Bude to válka. A po ní budu nadále šampionem,” řekl Teixeira v propagačním videu organizace UFC.

Mnoho fanoušků se na tento zápas těší, protože duel slibuje velkolepou podívanou. Procházka i Teixeira vždy svádějí zajímavé souboje.

Český bojovník prozradil, že se na tento souboj také těší a rovněž věří, že to bude skutečná válka. Zároveň však vyjádřil svému soupeři respekt.

“Jsem nadšený, vážím si ho, protože je to normální chlap, skutečný bojovník. Ve svém věku získal pás, porazil mnoho bojovníků a vyhrál mnoho zápasů proti mladým, silným bojovníkům. To je na něm úžasné. Zejména vítězství nad Smithem a Santosem, kteří jsou v nejlepší formě, ukázala, že je skutečným šampionem. Ale teď přichází můj čas, vím, že je to můj čas, a musím jen dělat svou práci a dodržovat svou strategii. Ukážu, jak moc jsem se od posledního zápasu posunul dále.”

Zdroj: YouTube UFC | UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ