DomůUFCGlover Teixeira před zápasem s Jiřím Procházkou: Bude to válka

Glover Teixeira před zápasem s Jiřím Procházkou: Bude to válka

Glover Teixeira bude o tomto víkendu poprvé obhajovat mistrovský pás v polotěžké váze UFC. Připravit jej o něj bude chtít český bijec Jiří Procházka. Brazilec si je vědom Procházkových kvalit a predikuje, že nás čeká velmi vzrušující zápas.

Glover Teixeira (33-7) se chystá na svou první obhajobu pásu šampiona. V cestě mu stojí Jiří Procházka (28-3). Šampion je opět označován za outsidera, protože mnozí věří, že český bojovník je schopen ho knokautovat. Většina fanoušků i odborníků si myslí, že jedinou možností, jak může Brazilec zvítězit, je boj na zemi. Šampion však říká, že hodlá s Procházkou bojovat také v postoji a je připraven na válku.

“Zaútočím na něj vším, co mám. Bude to válka. A po ní budu nadále šampionem,” řekl Teixeira v propagačním videu organizace UFC.

Mnoho fanoušků se na tento zápas těší, protože duel slibuje velkolepou podívanou. Procházka i Teixeira vždy svádějí zajímavé souboje.

Český bojovník prozradil, že se na tento souboj také těší a rovněž věří, že to bude skutečná válka. Zároveň však vyjádřil svému soupeři respekt.

“Jsem nadšený, vážím si ho, protože je to normální chlap, skutečný bojovník. Ve svém věku získal pás, porazil mnoho bojovníků a vyhrál mnoho zápasů proti mladým, silným bojovníkům. To je na něm úžasné. Zejména vítězství nad Smithem a Santosem, kteří jsou v nejlepší formě, ukázala, že je skutečným šampionem. Ale teď přichází můj čas, vím, že je to můj čas, a musím jen dělat svou práci a dodržovat svou strategii. Ukážu, jak moc jsem se od posledního zápasu posunul dále.”

Zdroj: YouTube UFC | UFC


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ