DomůUFCUFC ranking: Jiří Procházka klesl, Alex Pereira si výrazně polepšil

UFC ranking: Jiří Procházka klesl, Alex Pereira si výrazně polepšil

Po výhře na turnaji UFC 295 zaznamenal Alex Pereira, nový šampion polotěžké váhy, v žebříčku nejlepších bojovníků UFC bez podílu vah vzestup o celých pět míst. Naproti tomu Jiří Procházka se ve stejném žebříčku propadl o dvě pozice.

Alex Pereira je nyní v UFC žebříčku bez podílu vah na pátém místě. Jiří Procházka je patnáctý.

Poprvé do žebříčku nejlepších bojovníků UFC bez podílu vah nakoukl Tom Aspinall, který na turnaji UFC 295 knokautoval Sergeie Pavloviche. Aspinall je ve výše zmiňovaném žebříčku na čtrnáctém místě. O jednu příčku výše než Jiří Procházka.

Zdroj: UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ