DomůCZ/SK MMALosene Keita vzkazuje Ivanu Buchingerovi: Na to, že jsi legenda, moc mluvíš!

Losene Keita vzkazuje Ivanu Buchingerovi: Na to, že jsi legenda, moc mluvíš!

Losene Keita, na turnaji OKTAGON 31, sice porazil Ronalda Paradeisera, ale na dvojnásobného šampiona organizace Ivana Buchingera žádný dojem neudělal.

Ivan Buchinger natočil video s reakcí na Keitovo vystoupení a organizace OKTAGON MMA ho zveřejnila i s překladem na Instagramu.

“Když ho Rony položil na zem, tak se tam válel jako ploštice. Takže pokud o mě tvrdí, že nejsem komplexní, já teď říkám, že to on není komplexní. Má kolem sebe velký “hype”, takže se na něj určitě těším. Lidé na ten zápas čekají.”

“Na ten zápas také čekám. I když nemůžu nic získat, můžu jím jen ztratit. Já jsem řádným šampionem OKTAGONU ve váze do 70 a 66 kg. Čekám na ten zápas a ukážu, kdo je tady král.”

Losene Keita je novým prozatímním šampionem OKTAGONU v lehké váze a na zveřejněné video reagoval velmi stručnou a mírně podrážděnou reakcí prostřednictvím příběhu na svém Instagramu.

“Na legendu mluvíš příliš mnoho. A jestli mi chceš něco říct, mluv anglicky.”

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA | Instagram Losene Keita

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ