DomůUFCSláva Ukrajině! - Maryna Moroz, po svém vítězství na UFC 272, pronesla...

Sláva Ukrajině! – Maryna Moroz, po svém vítězství na UFC 272, pronesla velice emotivní projev

Ukrajinská bojovnice Maryna Moroz pronesla emotivní projev po svém působivém vítězství na galavečeru UFC 272 v Las Vegas.

Maryna Moroz (11-3) se na turnaji UFC 272 utkala s Marií Agapovou (10-3). Ukrajinka do zápasu vstoupila se dvěma výhrami v řadě, když v posledních zápasech zvítězila nad Sabinou Mazo a Mayrou Bueno Silvou. Agapova naposledy bojovala v říjnu 2021, kdy porazila Sabinu Mazo.

V oktagonu se Moroz držela svého plánu, když se snažila přenášet souboj na zem a nakonec Agapovou ve druhém kole zápasu udolala submisí. Po skvělém výkonu Moroz v rozhovoru s Joe Roganem pronesla velice emotivní projev.

“Na Ukrajině právě probíhá válka. Moje rodina je nyní na Ukrajině. Mám za sebou náročný týden. Měla jsem strach, plakala jsem, protože moje rodina je v těžké situaci. Děkuji všem, kteří mi poslali vzkazy podpory, byl to těžký týden. Chce se mi brečet kvůli válce, ve které se moje země nachází. Sláva Ukrajině!”

“Pro Ukrajinu je to těžké období. Chci podpořit svou zemi, svého prezidenta, celou ukrajinskou armádu a chci říct, že tuto válku nechceme. Momentálně mám velký strach o svou rodinu.”

Těsně před turnajem UFC 272 poslala Maryna Moroz, v rozhovoru pro TMZ Sports, také přímý vzkaz ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi:

“Jdi do prd*le, hajzle! Miluji svou zemi. Nedotýkejte se Ukrajiny!”

Zdroj: Twitter UFC Europe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ