DomůOstatníUkrajinská bojovnice UFC Maryna Moroz poslala vzkaz ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi: Jdi...

Ukrajinská bojovnice UFC Maryna Moroz poslala vzkaz ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi: Jdi do pr*ele, hajzle!

Maryna Moroz, ukrajinská bojovnice UFC, má strach o svou rodinu a když hovoří o Putinovi, nebere si servítky.

Ukrajina byla napadena ruskými vojsky. Ruské vojenské síly se zaměřily na velká města po celé Ukrajině, což přimělo běžné občany, aby se v rámci obrany chopili zbraní.

“Pro Ukrajinu je to těžké období,” řekla Moroz pro média. “Právě teď je tam velká válka. Chci podpořit svou zemi, svého prezidenta, armádu na Ukrajině a chci říct, že válku nechceme. Mám teď strach o svou rodinu.”

“Když se podíváte na (zprávy), umírá teď mnoho, mnoho lidí a já nechci, aby se něco stalo s mou rodinou, protože je to tam nebezpečné.”

Moroz, která se narodila ve Vilnohirsku, řekla pro média, že její rodina na Ukrajině je zatím v bezpečí, ale obává se toho, co může přijít. Dokonce řekla, že její otec vyrábí “domácí granáty”, aby pomohl v boji proti ruským vojskům.

Maryna Moroz (10-3 MMA, 5-3 UFC) se v sobotu utká na turnaji UFC 272 v Las Vegas s Mariyou Agapovou (10-2 MMA, 2-1 UFC).

“Je to opravdu těžké (připravit se na zápas – pozn. red.), ale chci ukázat, že mé srdce Ukrajinky je silné a soustředěné,” řekla Moroz. “Neustoupím. Budu bojovat a ukážu, že Ukrajinci jsou silní. Moje vlajka bude v oktagonu.”

Morozová řekla, že doufá, že boje skončí. Třicetiletá bojovnice je ze současné situace smutná a nezdržela se ani vzkazu ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi.

“Chci mu vzkázat: ‘Jdi do pr*ele, hajzle! Miluju svou zemi. Nedotýkejte se Ukrajiny. Tohle je moje země a já Ukrajinu miluju.”

Zdroj: TMZ Sports | YouTube TMZ Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ