DomůOstatníUkrajinská bojovnice UFC Maryna Moroz poslala vzkaz ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi: Jdi...

Ukrajinská bojovnice UFC Maryna Moroz poslala vzkaz ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi: Jdi do pr*ele, hajzle!

Maryna Moroz, ukrajinská bojovnice UFC, má strach o svou rodinu a když hovoří o Putinovi, nebere si servítky.

Ukrajina byla napadena ruskými vojsky. Ruské vojenské síly se zaměřily na velká města po celé Ukrajině, což přimělo běžné občany, aby se v rámci obrany chopili zbraní.

“Pro Ukrajinu je to těžké období,” řekla Moroz pro média. “Právě teď je tam velká válka. Chci podpořit svou zemi, svého prezidenta, armádu na Ukrajině a chci říct, že válku nechceme. Mám teď strach o svou rodinu.”

“Když se podíváte na (zprávy), umírá teď mnoho, mnoho lidí a já nechci, aby se něco stalo s mou rodinou, protože je to tam nebezpečné.”

Moroz, která se narodila ve Vilnohirsku, řekla pro média, že její rodina na Ukrajině je zatím v bezpečí, ale obává se toho, co může přijít. Dokonce řekla, že její otec vyrábí “domácí granáty”, aby pomohl v boji proti ruským vojskům.

Maryna Moroz (10-3 MMA, 5-3 UFC) se v sobotu utká na turnaji UFC 272 v Las Vegas s Mariyou Agapovou (10-2 MMA, 2-1 UFC).

“Je to opravdu těžké (připravit se na zápas – pozn. red.), ale chci ukázat, že mé srdce Ukrajinky je silné a soustředěné,” řekla Moroz. “Neustoupím. Budu bojovat a ukážu, že Ukrajinci jsou silní. Moje vlajka bude v oktagonu.”

Morozová řekla, že doufá, že boje skončí. Třicetiletá bojovnice je ze současné situace smutná a nezdržela se ani vzkazu ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi.

“Chci mu vzkázat: ‘Jdi do pr*ele, hajzle! Miluju svou zemi. Nedotýkejte se Ukrajiny. Tohle je moje země a já Ukrajinu miluju.”

Zdroj: TMZ Sports | YouTube TMZ Sports

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ