DomůUFCHenry Cejudo odstraněn z rankingu UFC

Henry Cejudo odstraněn z rankingu UFC

Ačkoli stále nebylo stoprocentně jasné, jestli Henry Cejudo odchází do sportovního důchodu, UFC neměla v úmyslu čekat. Odstranila jej z oficiálního rankingu organizace.

Embed from Getty Images

Henry Cejudo byl šampionem bantamové váhy. Teď bude tato divize bez šampiona, ostatně stejně jako divize muší. V té je alespoň naplánovaný titulový zápas mezi Josephem Benavidezem a Deivesonem Figueiredem.

Foto: UFC

Cejudo se naposledy představil v oktagonu na turnaji UFC 249, kde ve své první obhajobě titulu v bantamové váze porazil Dominicka Cruze. Bezprostředně po zápase se nechal slyšet, že odchází do sportovního důchodu.

Strhla se vlna spekulací, jestli tomu tak skutečně bude nebo ne. Cejudův manažer Ali Abdelaziz tvrdil, že se Henry vrátí do klece ještě v tomto roce. Opačného názoru byl Cejudův trenér, Eric Albarracin. Ten byl názoru, že Henry Cejudo s MMA nadobro končí.

Nyní tedy byla spekulacím učiněna přítrž. UFC Cejuda vyškrtla z rankingu a ten vzápětí reagoval na sociálních sítích:

Vše se tedy zdá být jasné. Svět MMA definitivně opouští jedna z jeho nejvýraznějších tváří. Ovšem slovy klasika: “Nikdy neříkej nikdy.”

Zdroj: UFC | Twitter Henry Cejudo

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ