DomůCZ/SK MMASlovenský obr pomohl Cirylu Ganemu k titulu prozatímního šampiona těžké váhy UFC

Slovenský obr pomohl Cirylu Ganemu k titulu prozatímního šampiona těžké váhy UFC

Slovenský bojovník Tomáš Možný pomohl novému šampionovi UFC. Před zápasem s Alexandrem Volkovem dělal Cirylu Ganemu sparingpartnera.

Zdroj: UFC

Slovenský kickboxer Tomáš Možný už nejednou prokázal své kvality v zahraničí. To potvrzuje i jeho postavení v prestižní kickboxerské organizaci GLORY, kde mu patří desáté místo v žebříčku těžké váhy.

Díky tomu a také díky jeho fyzickým parametrům jej před časem vyhledal tým francouzského bojovníka MMA Ciryla Ganeho. Ten se nedávno stal novým prozatímním šampionem UFC v těžké váze.

Na tiskové konferenci po zápase s Volkovem si Gane pochvaloval Slovákovu pomoc v přípravě.

“Měl jsem skvělou přípravu. Všichni sparingpartneři byli vyšší než já. Měl jsem také zápasníka z první desítky GLORY Tomáše Možného.”

Zdroj: Svet MMA | Instagram Tomáš Možný

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ