DomůUFCNeskutečné pohyby Rafaela Fizieva aneb Matrix v oktagonu UFC

Neskutečné pohyby Rafaela Fizieva aneb Matrix v oktagonu UFC

Rafael Fiziev si na víkendovém turnaji UFC připsal druhou výhru v řadě, pod hlavičkou největší organizace MMA na světě.

Ve strhujícím utkání si Fiziev, který mimo jiné dohlíží na kickboxerskou přípravu šampiona bantamové váhy Petra Yana, na body poradil s jiným skvělým bijcem, Marcem Diakiesem.

Kromě výborného výkonu obou bojovníků, zaujaly především defenzivní pohyby Rafaela Fizieva, které jsme mohli vidět snad jen ve filmu Matrix.

Po turnaji byl souboj mezi Fizievem a Diakiesem vyhlášen jako nejlepší zápas turnaje a oba borci obdrželi bonus ve výši 50 tisíc dolarů. A Rafael Fiziev z toho měl upřímnou radost.

27letý Fiziev (8-1) šest z osmi vítězných soubojů ukončil před časem. Než začal působit v UFC, bojoval v organizacích, jako Road FC nebo Titan FC. Ve svém debutu v UFC prohrál s Magomedem Mustafaevem.

Zdroj: Twitter UFC Canada | Twitter UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ