DomůUFCDana White o zápase Peña vs. Nunes 2: To bude největší zápas...

Dana White o zápase Peña vs. Nunes 2: To bude největší zápas v historii ženského MMA!

Prezident UFC připustil, že odveta Peña vs. Nunes 2 bude jednou z největších událostí v historii ženského MMA. Dana White přirovnal druhý souboj těchto bojovnic k přelomovému střetnutí mezi Rondou Rousey a Holly Holm.

Zdroj: UFC

Julianna Peña ohromila fanoušky MMA na turnaji UFC 269 tím, že favorizovanou Brazilku porazila. Uštědřila tak Amandě Nunes první porážku od roku 2015 a získala pás v bantamové váze žen.

Krátce po verdiktu Peña prohlásila, že by Brazilce ráda dala příležitost k odvetě, s čímž “Lvice” okamžitě souhlasila. Sám White se k odvetě mezi bojovnicemi staví kladně, a to zejména proto, že odvetu považuje za téměř historickou událost.

“Odveta Peñi s Nunes bude pravděpodobně nejlepším ženským zápasem všech dob. Pokud se uskuteční, trumfne zápas Rondy Rousey s Holly Holm, a to ve všech ohledech. Nejenže to cítím, ale vím to. Bude to něco opravdu velkého.”

Holm se s Rousey utkala v oktagonu na turnaji UFC 193 v roce 2015, kde zvítězila knokautem ve druhém kole a sesadila tak neporaženou “Rowdy” z trůnu.

Zdroj: ESPN MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ