DomůUFCDana White o zápase Peña vs. Nunes 2: To bude největší zápas...

Dana White o zápase Peña vs. Nunes 2: To bude největší zápas v historii ženského MMA!

Prezident UFC připustil, že odveta Peña vs. Nunes 2 bude jednou z největších událostí v historii ženského MMA. Dana White přirovnal druhý souboj těchto bojovnic k přelomovému střetnutí mezi Rondou Rousey a Holly Holm.

Zdroj: UFC

Julianna Peña ohromila fanoušky MMA na turnaji UFC 269 tím, že favorizovanou Brazilku porazila. Uštědřila tak Amandě Nunes první porážku od roku 2015 a získala pás v bantamové váze žen.

Krátce po verdiktu Peña prohlásila, že by Brazilce ráda dala příležitost k odvetě, s čímž “Lvice” okamžitě souhlasila. Sám White se k odvetě mezi bojovnicemi staví kladně, a to zejména proto, že odvetu považuje za téměř historickou událost.

“Odveta Peñi s Nunes bude pravděpodobně nejlepším ženským zápasem všech dob. Pokud se uskuteční, trumfne zápas Rondy Rousey s Holly Holm, a to ve všech ohledech. Nejenže to cítím, ale vím to. Bude to něco opravdu velkého.”

Holm se s Rousey utkala v oktagonu na turnaji UFC 193 v roce 2015, kde zvítězila knokautem ve druhém kole a sesadila tak neporaženou “Rowdy” z trůnu.

Zdroj: ESPN MMA


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ