DomůUFCV dětství mě zneužívali! Jon Jones se po vyhození z gymu zmítá...

V dětství mě zneužívali! Jon Jones se po vyhození z gymu zmítá v emocích a dušuje se, že snoubenku neuhodil

Od okamžiku, kdy ve středu večer vyšlo najevo, že byl dočasně vyřazen z klubu Jackson-Wink MMA, prožívá Jon Jones velmi těžké chvíle.

Zdroj: UFC

Když se ve středu večer objevila zpráva, že byl vyhozen z klubu Jackson-Wink MMA v Albuquerque, kde trénoval od roku 2009, dal Jon Jones průchod svým emocím v mnoha příspěvcích na Twitteru, z nichž některé rychle smazal.

Všechny se točily kolem posledního výstřelku Američana, který byl na několik hodin zadržen kvůli obvinění z domácího násilí a poškození policejního vozidla. Bones údajně tahal svou partnerku a matku tří dětí za vlasy, až skončila se zakrvácenými ústy a nosem. Policii však tvrdila, že ji Jones neuhodil.

Do případu byly zapleteny i dcery páru. Podle policejních zpráv, když žena s dětmi utekla z hotelového pokoje, kde se nacházel opilý Jon, jedna z dcer požádala pracovníka ochranky, aby zavolal policii.

“Moje krásná snoubenka a rodina mě milují, podporují a odpouštějí mi,” napsal Jones na svém Twitteru. “Osobní problémy, které v poslední době jako rodina prožíváme, nás nějakým zvláštním způsobem posilují.”

Bývalý šampion UFC v polotěžké váze ujišťoval, že svou snoubenku neuhodil, ačkoli se nepokoušel vysvětlovat krev na jejích ústech a nose a četné krvavé skvrny, které policisté našli v pokoji. “Líbí se mi, jak si lidé ve svých hlavách vytvářejí představu o těch nejhorších možných věcech a nějakým způsobem z nich dělají fakta,” napsal. “Nikdy jsem svou snoubenku neuhodil a naše dcery se probudily až po naší hádce. Naše dcery naši hádku neviděly a ani neslyšely.”

“To je opravdu jediná věc, kterou chci objasnit. Jinak se chystám jít do sebe, pokud jde o alkohol. Poprvé v životě jsem opravdu připravený s ním skončit. Jsem rád, že mám podporu své snoubenky, rodiny, přátel a fanoušků.”

“Bones” také reagoval na komentář jednoho z uživatelů, který poukázal na to, že činy znamenají více než slova.

“Ano, naprosto to chápu,” souhlasil. “Proto nebudu dělat žádné PR triky, nebudu si najímat PR pracovníka. Nic takového neudělám. Teď už vím, že je to doopravdy. Vím, že jsem připraven. O zbytek se postará čas.”

Tím to ale neskončilo, protože v rychle smazaném příspěvku se Jon Jones snažil v lidech vyvolat soucit.

“Můj život nebyl vždy procházkou růžovým sadem,” prozradil. V dětství jsem byl zneužíván, v mládí jsem ztratil rodiče a sourozence kvůli nemoci. Pořád něco.”

O budoucnosti Jona Jonese se rozhodne 26. října. V té době se totiž bude konat soudní jednání v dané věci. Do té doby UFC, s největší pravděpodobností, žádné kroky nepodnikne.

“Bones” se chce vrátit do oktagonu ve druhém čtvrtletí roku 2022. Chce se utkat o mistrovský pás v těžké váze s vítězem lednového zápasu mezi Francisem Ngannou a Cirylem Ganem.

Zdroj: BJ Penn | Twitter Jon Jones

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ