DomůCZ/SK MMAOndřej Novotný tipuje boxerský duel Vémola vs. Marpo a prozrazuje, jak je...

Ondřej Novotný tipuje boxerský duel Vémola vs. Marpo a prozrazuje, jak je na tom Karlos zdravotně!

Zhruba za měsíc nás čeká dlouho očekávaná bitva mezi Karlosem Vémolou a raperem Marpem v boxu. Jejich rivalita je skutečně obrovská a na turnaji OKTAGON Underground se konečně dočkáme rozuzlení.

Kurzy jsou relativně vyrovnané, i když mírným favoritem je Marpo. Fanoušci ho favorizují hlavně z důvodu lepších boxerských schopností. Odpůrci zase zmiňují obrovský tlak, který dokáže Vémola vyvinout.

“No, musím říct, že cokoliv jiného než relativně jasná výhra Karlose by mě překvapilo. Respektuju Marpovy dovednosti, ovšem Karlosova zarputilost, oddanost sportu i přípravě je jedinečná. A to se těžko přebije během pár příprav, myšleno v porovnání s tím, co tomu celoživotně Karlos dává.

Samozřejmě můžeme jeho box zpochybňovat, ale ti kteří proti němu stojí ve sparinzích nebo během zápasů vám řeknou, že má úder. Určitě to není nejtechničtější pohyb, co jsme kdy viděli, ale ono to tak být v oktagonu nemusí. Důležité je, když je to k něčemu platné. Myslím taky, že pro něj zápas na šestkrát tři minuty bude takový, že si ani nesedne na židličku. Půjde o sprint, který zvládne v takovém tempu a tlaku, že si dost dobře neumím představit, že by na to Marpo byl připravenej,” prozradil promotér organizace Ondřej Novotný svůj tip na tento zápas.

Jak je na tom Vémola zdravotně?

“Moje zprávy od něj a od doktorů jsou takové, že to vypadá daleko líp, než si všichni dokázali představit. Byl jsem tím, kdo to brzdil. Říkal jsem, oukej, uděláme box, pak si odfrkneš. Ale on hned: ‚Ty ses zbláznil, ty se mnou nepočítáš pro to Německo?!‘ Vysvětloval jsem mu, aby nebláznil, ale nakonec si to nenechal rozmluvit.“

Zdá se tedy, že by “českému terminátorovi“ již nemělo nic bránit v návratu do klece, respektive ringu. A pokud bude Karlos zdravý, může se do hry vrátit například odveta s Atillou Véghem či Patrikem Kinclem.

UFC Vegas 52: Lemos vs. Andrade

Sleduj turnaj UFC Vegas 52: Lemos vs. Andrade ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA!SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu 23.4.

Zdroj: Deník Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ