DomůCZ/SK MMAOndřej Novotný tipuje boxerský duel Vémola vs. Marpo a prozrazuje, jak je...

Ondřej Novotný tipuje boxerský duel Vémola vs. Marpo a prozrazuje, jak je na tom Karlos zdravotně!

Zhruba za měsíc nás čeká dlouho očekávaná bitva mezi Karlosem Vémolou a raperem Marpem v boxu. Jejich rivalita je skutečně obrovská a na turnaji OKTAGON Underground se konečně dočkáme rozuzlení.

Kurzy jsou relativně vyrovnané, i když mírným favoritem je Marpo. Fanoušci ho favorizují hlavně z důvodu lepších boxerských schopností. Odpůrci zase zmiňují obrovský tlak, který dokáže Vémola vyvinout.

“No, musím říct, že cokoliv jiného než relativně jasná výhra Karlose by mě překvapilo. Respektuju Marpovy dovednosti, ovšem Karlosova zarputilost, oddanost sportu i přípravě je jedinečná. A to se těžko přebije během pár příprav, myšleno v porovnání s tím, co tomu celoživotně Karlos dává.

Samozřejmě můžeme jeho box zpochybňovat, ale ti kteří proti němu stojí ve sparinzích nebo během zápasů vám řeknou, že má úder. Určitě to není nejtechničtější pohyb, co jsme kdy viděli, ale ono to tak být v oktagonu nemusí. Důležité je, když je to k něčemu platné. Myslím taky, že pro něj zápas na šestkrát tři minuty bude takový, že si ani nesedne na židličku. Půjde o sprint, který zvládne v takovém tempu a tlaku, že si dost dobře neumím představit, že by na to Marpo byl připravenej,” prozradil promotér organizace Ondřej Novotný svůj tip na tento zápas.

Jak je na tom Vémola zdravotně?

“Moje zprávy od něj a od doktorů jsou takové, že to vypadá daleko líp, než si všichni dokázali představit. Byl jsem tím, kdo to brzdil. Říkal jsem, oukej, uděláme box, pak si odfrkneš. Ale on hned: ‚Ty ses zbláznil, ty se mnou nepočítáš pro to Německo?!‘ Vysvětloval jsem mu, aby nebláznil, ale nakonec si to nenechal rozmluvit.“

Zdá se tedy, že by “českému terminátorovi“ již nemělo nic bránit v návratu do klece, respektive ringu. A pokud bude Karlos zdravý, může se do hry vrátit například odveta s Atillou Véghem či Patrikem Kinclem.

UFC Vegas 52: Lemos vs. Andrade

Sleduj turnaj UFC Vegas 52: Lemos vs. Andrade ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA!SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu 23.4.

Zdroj: Deník Sport


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ