DomůCZ/SK MMAOKTAGON Underground: Terminátor a Marpo si to spolu rozdají na konci února

OKTAGON Underground: Terminátor a Marpo si to spolu rozdají na konci února

K očekávanému boxerskému střetu bojovníka Karlose Vémoly a hudebníka Otakara Marpa Petřiny dojde poslední únorovou sobotu. Původně se oba měli utkat v O2 aréně už v listopadu letošního roku, Vémolu ale do akce nepustí rozsáhlé zranění ruky.

Zdroj: OKTAGON MMA

OKTAGON již dříve avizoval, že spolu s tímto zápasem bude přesunut i celý plánovaný turnaj OKTAGON Underground. Nové datum tak je 26. února 2022 v O2 aréně.

Obě hvězdy se sešly v sobotu 4. září v pražském klubu Duplex, kde se do sebe pod mediální záštitou iSportu pustily ve slovní přestřelce. Na oficiální trashtalk dohlížel promotér Ondřej Novotný, který Vémolovi s Marpem rovněž pokládal i několik otázek. “KO na konci pátého kola,” nabídl svou první predikci bývalý šampion střední váhy Vémola. Marpo nezapomněl zmínit, že Vémola na své první KO čeká už třicet let. “Dej tomu dalších třicet let a třeba se ti to podaří,” odmítl Petřina možnost, že by v zápase prohrál před uplynutím časového limitu. Oba zároveň připustili, že tlak a možná vzájemná nevraživost se může s blížícím se zápasem stupňovat.

Zdroj: OKTAGON MMA

Turnaj OKTAGON Underground nabídne vedle hlavní bitvy Vémola vs. Marpo také další atraktivní souboj v boxu, kdy se proti sobě postaví herec Jakub Štáfek, který už se v minulosti v MMA kleci i v boxerském ringu objevil, a zápasník Gábor Boráros. Další zápasy oznámí organizace později. Do O2 areny se navíc v únoru vrátí jen po dvouměsíční pauze, protože na konec letošního roku plánuje v největší tuzemské hale uspořádat jubilejní turnaj OKTAGON 30.

Fanoušci MMA se však dočkají nejbližšího turnaje organizace OKTAGON MMA už tuto sobotu, kdy v Bratislavě proběhne turnaj OKTAGON 27. Hlavním zápasem galavečera bude titulový souboj v pérové váze mezi Ivanem Buchingerem a Vojtou Barboríkem.

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ