DomůUFCJon Jones o přechodu do těžké váhy: Chtěl jsem znovu pocítit strach

Jon Jones o přechodu do těžké váhy: Chtěl jsem znovu pocítit strach

Bývalý šampion polotěžké váhy UFC Jon Jones přiznal, že jedním z důvodů přechodu do těžké váhy byla absence strachu z dalších soupeřů.

Na turnaji UFC 285, které se koná 4. března v T-Mobile Areně v Las Vegas, se uskuteční souboj o pás těžké váhy mezi Cirylem Ganem a Jonem Jonesem. Pro Jonese to bude premiéra v královské váhové kategorii.

Bývalý šampion polotěžké váhy se v rozhovoru s médii rozpovídal o důvodech svého rozhodnutí změnit váhu.

“Začal jsem brát zápasení jako další den v kanceláři. Strach byl pryč. Neměl jsem ze svých soupeřů žádné obavy. Nebyl jsem spokojený ani se svými výdělky. Začal jsem bojovat s bojovníky jako Reyes, který o zápase se mnou snil už od vysoké školy a byl poměrně neznámý. Chtěl jsem něco víc. Chtěl jsem znovu cítit stres. Chtěl jsem znovu cítit strach. Podle mého názoru je pocit strachu zdravá věc a teď jsem se do této situace dostal znovu.”

Jon Jones je bývalý dlouholetý šampion a dominátor polotěžké váhy. Na svém kontě má 28 zápasů, z nichž 26 skončilo jeho vítězstvím. Pás šampiona získal v roce 2011 a titul obhájil třináctkrát. Jones se na svůj debut v těžké váze připravoval více než dva roky.

Zdroj: MMA Rocks

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ