DomůUFCBojovníci MMA podporují Caina Velesqueze, který je obviněn z pokusu o vraždu...

Bojovníci MMA podporují Caina Velesqueze, který je obviněn z pokusu o vraždu pedofila

Profesionální bojovníci MMA se postavili za Caina Velasqueze poté, co se objevily nové podrobnosti o případu, ve kterém je obviněn z pokusu o vraždu.

V pondělí 28. února byl Velasquez zatčen pro podezření z pokusu o vraždu a byl umístěn do vězení v okrese Santa Clara, kde je držen bez možnosti kauce.

Vyšlo najevo, že Cain Velasquez střílel na muže, který byl nedávno obviněn z obtěžování Velasquezovy blízké příbuzné. Zřejmě však minul cíl a kulka zasáhla nevlastního otce dotyčného muže.

Zdroje, které jsou s případem dobře obeznámeny, podle médií uvedly, že Velasquezova příbuzná nahlásila, že ji muž obtěžoval v domácí školce v San Martinu. K jednotlivým případům obtěžování mělo údajně dojít až stokrát. Jméno ani příbuzenský vztah dítěte k Velasquezovi nebyly zveřejněny, protože dítě je jako nezletilé chráněno zákonem. Avšak podle dostupných zpráv je obětí pedofila Velasquezova dcera. Dotyčný chlípník byl obviněn a poté propuštěn na kauci. Cain se tedy rozhodl vzít spravedlnost do svých rukou.

Poté, co vyšel najevo Velasquezův motiv jeho údajného jednání, se na jeho podporu na sociálních sítích postavila celá řada bojovníků a osobností z komunity MMA, přičemž hashtag #FreeCain (OsvoboďteKaina) nabývá na síle.

“Pokud by soudní systém dělal svou práci, Cain by nemusel vzít zákon do vlastních rukou. Dospělý muž zneužíval jeho dceru a během několika dní byl propuštěn na kauci, takže Cainovi moc možností nezůstalo.”

“Nechci žít v zemi, kde nemůžete zastřelit někoho, kdo sexuálně zneužil vaše dítě.”

“Svobodu pro Caina.”

“V těchto těžkých časech stojím při Cainovi a jeho rodině. Je to jeden z nejvíce obětavých a upřímných lidí, jaké jsem kdy měl to potěšení poznat na osobní úrovni. Skoro nedokážu slovy vyjádřit, jak úžasný chlap to je. Žil jako dobrý člověk. Pravda vyjde najevo.”

“Ten chlap chránil svou rodinu. Zmetka propustili. Vždy mě učili chránit svou rodinu a to za každou cenu!”

“Cain má mou podporu.”

“Pokud je to pravda, tak Cain je zasra*ý hrdina. Ničeho si nevážím víc, než když chlap udělá tohle. 911 není odpověď. Budu první, kdo jej finančně podpoří při jeho obhajobě. Pedofilové musí zemřít…”

Cain Velasquez (14-3 MMA) naposledy bojoval s Francisem Ngannouem (17-3 MMA) v únoru 2019, kdy prohrál knokautem v prvním kole. Po prohře s Ngannouem Cain oznámil, že končí s MMA. Velasquez je bývalým šampionem UFC v těžké váze. Titul obhájil dvakrát.

Zdroj: BJ Penn | Twitter


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ