DomůUFCAnthony Smith: O Chimaevovi jsem slyšel už několik let před jeho vstupem...

Anthony Smith: O Chimaevovi jsem slyšel už několik let před jeho vstupem do UFC

Anthony Smith, jeden z nejlepších bojovníků UFC v polotěžké váze, se o schopnostech Khamzata Chimaeva dozvěděl už několik let před jeho vstupem do UFC.

Zdroj: UFC

Khamzat Chimaev se stal součástí organizace UFC v roce 2020 a dodnes je v oktagonu neporažený. Dana White, šéf UFC, věští Chimaevovi velkou budoucnost. Anthony Smith nyní v rozhovoru s Michaelem Bispingem, v jeho rozhlasové show, přiznal, že se k němu historky o Khamzatovi dostaly už před několika lety.

“Když už se o tom někdo zmínil, můžu to teď říct i já nahlas. O Chimaevovi jsem slyšel vyprávět několik let před jeho vstupem do UFC. Vzpomínám si, jak se říkalo, že je nějaký kluk, který ve Švédsku hází s Ilirem Latifim a Alexandrem Gustafssonem jako s hadrovými panenkami. Nechal jsem si ten příběh pro sebe. Ale teď, když konečně vstoupil do UFC a vyhrál několik zápasů, tak se o tom mluví hodně nahlas.”

Khamzat Chimaev má za sebou čtyři zápasy v oktagonu UFC. Všechny vyhrál drtivým způsobem a dodnes je neporaženým bojovníkem MMA. Ve svém posledním zápase porazil Jinglianga Liho již v prvním kole.

Zatím není známo, kdo bude Chimaevovým dalším soupeřem v kleci, ale v poslední době se hodně mluví o jeho zápase s bývalým titulovým vyzyvatelem Gilbertem Burnsem.

Zdroj: Podcast Believe You Me with Michael Bisping

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ