DomůUFCAnthony Smith: O Chimaevovi jsem slyšel už několik let před jeho vstupem...

Anthony Smith: O Chimaevovi jsem slyšel už několik let před jeho vstupem do UFC

Anthony Smith, jeden z nejlepších bojovníků UFC v polotěžké váze, se o schopnostech Khamzata Chimaeva dozvěděl už několik let před jeho vstupem do UFC.

Zdroj: UFC

Khamzat Chimaev se stal součástí organizace UFC v roce 2020 a dodnes je v oktagonu neporažený. Dana White, šéf UFC, věští Chimaevovi velkou budoucnost. Anthony Smith nyní v rozhovoru s Michaelem Bispingem, v jeho rozhlasové show, přiznal, že se k němu historky o Khamzatovi dostaly už před několika lety.

“Když už se o tom někdo zmínil, můžu to teď říct i já nahlas. O Chimaevovi jsem slyšel vyprávět několik let před jeho vstupem do UFC. Vzpomínám si, jak se říkalo, že je nějaký kluk, který ve Švédsku hází s Ilirem Latifim a Alexandrem Gustafssonem jako s hadrovými panenkami. Nechal jsem si ten příběh pro sebe. Ale teď, když konečně vstoupil do UFC a vyhrál několik zápasů, tak se o tom mluví hodně nahlas.”

Khamzat Chimaev má za sebou čtyři zápasy v oktagonu UFC. Všechny vyhrál drtivým způsobem a dodnes je neporaženým bojovníkem MMA. Ve svém posledním zápase porazil Jinglianga Liho již v prvním kole.

Zatím není známo, kdo bude Chimaevovým dalším soupeřem v kleci, ale v poslední době se hodně mluví o jeho zápase s bývalým titulovým vyzyvatelem Gilbertem Burnsem.

Zdroj: Podcast Believe You Me with Michael Bisping

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ