DomůUFCSto milionů dolarů - To je cena Kamaru Usmana za zápas s...

Sto milionů dolarů – To je cena Kamaru Usmana za zápas s Israelem Adesanyou

Kamaru Usman promluvil o šancích na superzápas s Israelem Adesanyou. Podle šampiona veltrové váhy by musel Dana White sáhnout hluboko do kapsy a nabídnout rekordní výplatu v historii UFC, aby oba nigerijské šampiony dostal spolu do oktagonu.

Kamaru Usman, který se pomalu zotavuje z operace ruky, očekává, že se do klece vrátí v červenci nebo srpnu tohoto roku. “Nigerijská noční můra” v rozhovoru s médii prozradila, že pouze závratná částka 100 milionů dolarů by mohla přimět dva africké šampiony UFC, aby se spolu utkali v oktagonu.

“Jak už jsem řekl, dokud je Adesanya šampionem, nevidím důvod, proč bych měl přecházet do střední váhy. Když byl Jan Blachowicz šampionem v polotěžké váze, myslel jsem si, že je to vhodná doba na velký zápas. Nikdy jsem také neřekl, že zničím celou polotěžkou váhu. Řekl jsem, že to bude skvělý zápas a že se stanu dvojnásobným šampionem UFC. Přeskočením střední váhy bych se stal šampionem polotěžké váhy.”

Usmanův zápas s Blachowiczem se v nejbližší době určitě neuskuteční, protože “Těšínský princ” přišel na turnaji UFC 267 o svůj mistrovský pás, když prohrál s Gloverem Teixeirou, a tak Usman pokračoval v tématu potenciálního zápasu s Adesanyou:

“Israel je také z Nigérie a je to dobrý člověk. Mám ho rád, líbí se mi jeho přístup. Raději budu mít dva Nigerijce s mistrovskými pásy než jednoho Nigerijce se dvěma tituly. Ale pokud by byl Dana White ochotný sednout si s námi ke stolu a nabídnout nám 100 milionů dolarů, museli bychom si o tom s Israelem vážně promluvit.”

“The Last Stylebender”, který se dnes na UFC 271 utká v odvetném zápase s Robertem Whittakerem, však kategoricky souboj s Usmanem vyloučil.

“Kamaru může mluvit sám za sebe a také tak učinil. Mluvím také za sebe a prohlašuji, že proti sobě nebudeme bojovat. Pro mě je to něco víc než jakékoli peníze.”

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ