DomůUFCSto milionů dolarů - To je cena Kamaru Usmana za zápas s...

Sto milionů dolarů – To je cena Kamaru Usmana za zápas s Israelem Adesanyou

Kamaru Usman promluvil o šancích na superzápas s Israelem Adesanyou. Podle šampiona veltrové váhy by musel Dana White sáhnout hluboko do kapsy a nabídnout rekordní výplatu v historii UFC, aby oba nigerijské šampiony dostal spolu do oktagonu.

Kamaru Usman, který se pomalu zotavuje z operace ruky, očekává, že se do klece vrátí v červenci nebo srpnu tohoto roku. “Nigerijská noční můra” v rozhovoru s médii prozradila, že pouze závratná částka 100 milionů dolarů by mohla přimět dva africké šampiony UFC, aby se spolu utkali v oktagonu.

“Jak už jsem řekl, dokud je Adesanya šampionem, nevidím důvod, proč bych měl přecházet do střední váhy. Když byl Jan Blachowicz šampionem v polotěžké váze, myslel jsem si, že je to vhodná doba na velký zápas. Nikdy jsem také neřekl, že zničím celou polotěžkou váhu. Řekl jsem, že to bude skvělý zápas a že se stanu dvojnásobným šampionem UFC. Přeskočením střední váhy bych se stal šampionem polotěžké váhy.”

Usmanův zápas s Blachowiczem se v nejbližší době určitě neuskuteční, protože “Těšínský princ” přišel na turnaji UFC 267 o svůj mistrovský pás, když prohrál s Gloverem Teixeirou, a tak Usman pokračoval v tématu potenciálního zápasu s Adesanyou:

“Israel je také z Nigérie a je to dobrý člověk. Mám ho rád, líbí se mi jeho přístup. Raději budu mít dva Nigerijce s mistrovskými pásy než jednoho Nigerijce se dvěma tituly. Ale pokud by byl Dana White ochotný sednout si s námi ke stolu a nabídnout nám 100 milionů dolarů, museli bychom si o tom s Israelem vážně promluvit.”

“The Last Stylebender”, který se dnes na UFC 271 utká v odvetném zápase s Robertem Whittakerem, však kategoricky souboj s Usmanem vyloučil.

“Kamaru může mluvit sám za sebe a také tak učinil. Mluvím také za sebe a prohlašuji, že proti sobě nebudeme bojovat. Pro mě je to něco víc než jakékoli peníze.”

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ