DomůCZ/SK MMAParádní Monika Chochlíková! Stala se mistryní světa v thajském boxu

Parádní Monika Chochlíková! Stala se mistryní světa v thajském boxu

Monika Chochlíková slaví obrovský úspěch! Získala nejcennější možný titul. Porazila Fundu Alkayis z Turecka a stala se mistryní světa WMC!

Zdroj: OKTAGON MMA

Titul mistra světa WMC je nejcennějším možným titulem v thajském boxu. Chochlíková je první ženou z České republiky nebo Slovenska, která tento titul získala.

Mezi muži jej za posledních 25 let dokázali získat pouze Jiří Žák a Vladimír Moravčík.

Monika Chochlíková je ve světě bojových sportů mimořádně aktivní. V září ji čeká turnaj OKTAGON MMA, v říjnu se zúčastní mistrovství světa v kickboxu v Itálii a v prosinci mistrovství světa v Thajsku.

Pětadvacetiletá bojovnice je světovou hvězdou v postojových disciplínách a stále více se prosazuje také ve světě MMA.

Vyhrála oba své zápasy ve smíšených bojových uměních. Při svém debutu v Bellatoru zastavila ve druhém kole Jade Jorand a v červnu na Štvanici porazila na body po třech kolech Giulii Chinello.

Zdroj: MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ