DomůOstatníConor McGregor se na sociálních sítích pustil do Hasbully

Conor McGregor se na sociálních sítích pustil do Hasbully

V posledních týdnech se rozpoutal spor mezi Conorem McGregorem a Hasbullou. Prostřednictvím sociálních sítí se navzájem neustále provokují a urážejí.

Od bývalého šampiona UFC ve dvou váhových kategoriích je to vyloženě podivná věc, ale jak se zdá, Ir se tím docela baví, a to samé můžeme říci i o spoustě jeho fanoušků.

Poté, co se několik bojovníků UFC (například Alex Volkanovski) postavilo na obranu Hasbully, Conor neustal a virálnímu fenoménu vrátil úder následujícím tweetem.

“Co říkáš teď, ty malý mrzáčku?”

Pokud jde o budoucnost Conora McGregora v MMA, je těžké predikovat, co bude dál. Několikrát naznačil, že se vrátí, bude bojovat ve veltrové váze a pokusí se oživit svou kariéru. Samozřejmě všichni víme, že peníze zrovna nepotřebuje. Vyvstává tedy otázka, co nebo kdo bude mít takovou hvězdnou sílu, aby ho přilákal zpět do klece.

Jít po třetím titulu šampiona UFC je vždycky možnost. Ovšem veltrová váha je plná nebezpečných ranařů, z nichž mnozí by měli v souboji s McGregorem zcela jistě navrch.

Zdroj: MMA Weekly | Twitter Chamatkar Sandhu

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ