DomůUFCChael Sonnen: Pro Jorgeho Masvidala je souboj s Covingtonem zápasem, který ukončí...

Chael Sonnen: Pro Jorgeho Masvidala je souboj s Covingtonem zápasem, který ukončí jeho kariéru

Chael Sonnen, bývalý bojovník MMA a nyní častý glosátor dění ve světě MMA, nepovažuje “Gamebreda” v zápase s Colbym Covingtonem za favorita.

Na turnaji UFC 272 se odehraje strhující souboj ve veltrové váze mezi Colbym Covingtonem (16-3, 11-3 v UFC, 1. místo v žebříčku UFC) a Jorgem Masvidalem (35-15, 12-8 v UFC, 6. místo v žebříčku UFC). Oba bojovníci byli před lety dobrými přáteli a sparingpartnery v American Top Teamu. Pak se jejich cesty rozešly a nyní se prakticky navzájem nenávidí. Velice často se prostřednictvím sociálních sítí napadají a urážejí.

Podle Chaela Sonnena je Colby nyní v mnohem lepší pozici a pro Gamebreda je to extrémně riskantní souboj.

“Masvidal by měl mít respekt, protože se jedná o zápas, který ukončí jeho kariéru. Je to velká věc.
Bude tam tolik pozornosti, tolik soustředění a tolik nenávisti, až to není pěkné. Jorgeho, který je nyní, i přes dvě prohry, druhou největší osobností v MMA, Colby dostane na zem a tam ho bude 25 minut demolovat. Masvidal ztratí hodně ze svého lesku.”

“Pokud Colby přijde a udělá to, co udělal komukoli, kdo se nejmenuje Kamaru Usman, pak uvidíte, kde je problém. Colby není ten, kdo by soupeře chtěl přinutit odklepat. Colby Covington vám chce nakopat z*dek. A to je něco úplně jiného.”

Sonnen věří, že po zápase s Colbym bude mít Masvidal už jen jeden zápas. Chael se také domnívá, že by v tomto souboji měl být v sázce pás BMF, nicméně i bez něj má Jorge co ztratit.

Chael Sonnen

Je bývalý bojovník organizací BELLATOR MMA a UFC. V UFC bojoval třikrát o titul šampiona, ale nikdy se jím nestal. Dvakrát prohrál s Andersonem Silvou a jednou s Jonem Jonesem.

Zdroj: MMA Mania

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ