DomůUFCUFC Auckland: Priscila Cachoeira rychlým knokautem porazila Shanu Dobson (video)

UFC Auckland: Priscila Cachoeira rychlým knokautem porazila Shanu Dobson (video)

Priscila Cachoeira velice rychlým knokautem na turnaji UFC on ESPN+ 26, pravděpodobně zachránila svou existenci v organizaci UFC.

Embed from Getty Images

Priscila Cachoeira do zápasu vstupovala v nepříliš komfortní situaci. Na svém kontě měla tři porážky v řadě a čtyřměsíční zákaz činnosti, který jí napařila USADA, za užívání diuretik. Brazilka tak měla “nůž na krku”. V případě další prohry by se s ní UFC pravděpodobně rozloučila.

Do samotného zápasu však Cachoeira vletěla jako uragán a už po 40 vteřinách prvního kola knokautovala Shanu “Danger” Dobson. Cachoeira se tak stala držitelkou nejrychlejšího knokautu v muší váze žen organizace UFC.

Zdroj:  UFC.com | Twitter UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ