DomůBellatorVIDEO: Takhle válčí "Poslední císař"! Nejlepší okamžiky Fedora Emelianenka v BELLATORU

VIDEO: Takhle válčí “Poslední císař”! Nejlepší okamžiky Fedora Emelianenka v BELLATORU

Legendární ruský bojovník Fedor Emelianenko se chystá odejít do sportovního důchodu. Ale ještě předtím, než pověsí rukavice na hřebík, utká se v posledním zápase své kariéry s Ryanem Baderem.

K souboji, ve kterém nepůjde o nic menšího, než o titul šampiona těžké váhy BELLATORU, dojde už 4. února v americkém Inglewoodu na turnaji BELLATOR 290.

Organizace BELLATOR MMA se rozhodla připomenout fanouškům vítězné zápasy, které Fedor Emelianenko, v kulaté kleci této americké organizace, absolvoval.

Fedor Emelianenko se stal součástí BELLATORU v roce 2017 a vybojoval tam 6 zápasů, z nichž čtyři vyhrál. V kleci porazil Franka Mira, Chaela Sonnena, Quintona Jacksona a Tima Johnsona. BELLATOR si nyní pro fanoušky připravil sestřih z těchto vítězných zápasů.

Zdroj: YouTube BELLATOR MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ