DomůBellatorHvězda MMA Cris Cyborg o šéfovi UFC: Nemá rád lidi, kteří mu...

Hvězda MMA Cris Cyborg o šéfovi UFC: Nemá rád lidi, kteří mu oponují

Cris “Cyborg” Justino, která v roce 2019 opustila UFC, je s tímto krokem velmi spokojená, protože práce s Danou Whitem pro ni byla velice obtížná.

Zdroj: BELLATOR MMA

Cris Justino opustila organizaci UFC především, kvůli špatným vztahům se šéfem organizace Danou Whitem. A dnes tohoto kroku ani v nejmenším nelituje.

“Nejlepším krokem v mé kariéře byl odchod z UFC. O své budoucnosti jsem měla jinou představu. Vše, co bylo spojeno s Danou Whitem způsobovalo problémy, protože on nemá rád lidi, kteří mu oponují. Má rád pouze ty lidi, kteří mu souhlasně přikyvují, a to já nejsem. Mám své zásady, kterých se držím.”

Po odchodu z UFC Cris podepsala kontrakt s organizací BELLATOR MMA, kterou vede Scott Coker.

“Se Scottem Cokerem máme partnerský vztah. Oba chceme, aby se organizace rozvíjela, a to se daří. Vztah s Danou takový není. Podívejte se na ostatní bojovníky, třeba na Jona Jonese. To není partnerství. Někteří lidé chtějí sportovce pouze využívat, ale bez sportovců to nejde.”

Cris bojovala pod křídly UFC od roku 2016. Při svém debutu na turnaji UFC 198 knokautovala Leslie Smith za méně než minutu a půl. V dalších zápasech “Cyborg” porazila Linu Lansberg, Tonyu Evinger, Holly Holm a Yanu Kunitskayu.

Na galavečeru UFC 232 utrpěla Cris “Cyborg” druhou porážku v kariéře. Amanda Nunes ji porazila za pouhých 51 vteřin a získala tak pás v pérové váze.

Brazilská zápasnice se do klece UFC vrátila po sedmiměsíční pauze. Na turnaji UFC 240 porazila Felicii Spencer jednomyslným rozhodnutím.

Po odchodu z UFC se Cris Justino dosud představila třikrát v kleci organizace BELLATOR MMA a všechny své zápasy vyhrála. Porazila Julii Budd, Arlene Blencowe a Leslie Smith.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ