DomůUFCMakhmud Muradov bude v prosinci opět bojovat na turnaji UFC

Makhmud Muradov bude v prosinci opět bojovat na turnaji UFC

Podle Floyda Mayweathera nejlepší zápasník MMA na světě Makhmud Muradov, bude čelit Trevoru Smithovi na prosincovém turnaji UFC ve Washingtonu.

Embed from Getty Images

“Mach”, který se připravuje v MMA Monster a polském Ankos MMA nastoupí na tomto turnaji jako náhrada za Alonza Menifielda (9-0), který měl původně proti Smithovi bojovat.

Před svou premiérovou v UFC měl na přípravu jen 14 dní. Teď je to zhruba měsíc. Je to lepší, ale stále ještě ne ideální.

“Chci zápasit. Nikdy necouvám a beru vše. Makám každý den. Soupeř je porazitelný. Jdu si pro další vítězství. Hlavní je, že mi dali rychle zápas, za což jsem moc rád.”

“Machovo” utkání bude součástí turnaje UFC on ESPN 7, který se uskuteční 8. prosince ve Washingtonu. Hlavním zápasem tohoto večera bude utkání mezi Alistairem Overeemem a Jairzinhem Rozenstruikem.

Makhmud při svém zářijovém debutu v organizaci UFC porazil v Kodani Alessia Di Chirica jednomyslným rozhodnutím arbitrů. V této chvíli tak drží skvělou šňůru 12 vítězných zápasů.

Jeho prosincový soupeř Trevor Smith má 38 let a celkovou bilanci v profi MMA 15-9. V organizaci UFC zápasí od roku 2013 a má v ní bilanci 5-6. V posledních 4 utkáních byl třikrát poražen. To může vypovídat o tom, že s přibývajícím věkem už soupeřům nestačí, ale zdání může klamat. Smith je nezmar. Z celkových 11 zápasů v UFC, pouze dva skončily před časovým limitem. V obou případech prohrál via KO. Ve všech ostatních on i jeho protivníci odbojovali všechna kola.

Smith je vynikající wrestler. Wrestlingu se věnoval na střední i vysoké škole a dosáhl v něm řady úspěchů. Později, když přešel do MMA, zapracoval samozřejmě na postoji, ale také na BJJ. Z toho, v kombinaci s jeho skvělým wrestlingem, těží. Je silný v porazech a práci na zemi.

Je to jeden z těch hodně nepříjemných týpků v UFC, přes které ale, pokud se chcete měřit s těmi nejlepšími, musíte bezpodmínečně přejít. A to “Mach” bezesporu chce.

Podívejte se na Trevora Smithe v akci

Zdroj: UFC.com | Instagram Makhmud Muradov |Youtube Nikita Efremov

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ