DomůUFCOrganizace UFC se v tichosti rozloučila se šesti bojovníky

Organizace UFC se v tichosti rozloučila se šesti bojovníky

Organizace Ultimate Fighting Championship (UFC) v posledních dnech provedla několik škrtů v soupisce, což však není překvapením, když si uvědomíme, kolik nových bojovníků bylo podepsáno v rámci poslední sezóny “Contender Series” Dany Whitea.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Řady UFC v posledních dnech opustilo hned šest bojovníků. Mezi ta známější jména patří především Randa Markos, která v UFC absolvovala osmnáct zápasů nebo Andrew Sanchez, který se v oktagonu největší světové organizace utkal s “Machem” Muradovem.

Seznam bojovníků, kteří opustili UFC

Andrew “El Dirte” Sanchez (střední váha): 12-7 celkově, 5-5 v UFC
Livinha “The Brazilian Gangsta” Souza (slámová váha): 14-4 celkově, 3-3 v UFC
Laureano “Pepe” Staropoli (střední váha): 9-5 celkově, 2-6 v UFC
Khama “Death Star” Worthy (lehká váha): 16-9 celkově, 2-3 v UFC
Teemu “Pacu” Packalen (lehká váha): 8-3 celkově, 1-3 v UFC
Randa “Quiet Storm” Markos (slámová váha): 11-11-1 celkově, 7-10-1 v UFC

Většina z těchto bojovníků jistě nebude mít problém, aby se uplatnila v konkurenčních organizacích, jako jsou BELLATOR MMA, PFL a podobně. Ostatně i Khama Worthy na svých sociálních sítích napsal, že jedny dveře se sice zavírají, ale otevírají se jiné.

“Právě jsem dostal zprávu od svého manažerského týmu, že jsem byl vyřazen z UFC,” napsal Worthy na Instagramu. “Chtěl jsem jen poděkovat UFC a Danovi Whiteovi za úžasnou příležitost! Všem svým věrným fanouškům v Pittsburghu i po celém světě moc děkuji za veškerou podporu a lásku. Jedny dveře se zavírají a jiné se otevírají. Tenhle lev má v sobě pořád hlad, jdeme zpátky na lov!”

Zdroj: MMA Mania

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ