DomůUFCLegendární Georges St-Pierre: Jiří Procházka je budoucím šampionem

Legendární Georges St-Pierre: Jiří Procházka je budoucím šampionem

Georges St-Pierre, člen Síně slávy UFC, se podělil o svůj názor na Jiřího Procházku. A nešetřil slovy chvály, když jej označil za budoucího šampiona UFC.

Nadcházející galavečer UFC 275 bude hostit souboj v polotěžké váze mezi Gloverem Teixeirou a Jiřím Procházkou, v němž bude Teixeira usilovat o první obhajobu svého titulu.

Glover Teixeira má za sebou 21 zápasů v UFC a v polotěžké váze působí od roku 2012. Během této doby se utkal například s Jonem Jonesem, Rashadem Evansem nebo Alexanderem Gustafssonem. V zápase s “BJP” jej však nečeká procházka růžovou zahradou.

Jiří Procházka předvádí v oktagonu něco, co UFC dosud neviděla. Ztělesňuje kodex moderního samuraje. Bojuje jako nikdo jiný a zasazuje řadu úderů z neobvyklých úhlů.

Procházkova síla, víra sama v sebe, neortodoxní a nepředvídatelný styl. To jsou hlavní důvody toho, proč 25 z celkového počtu 28 vítězství Jiří docílil knokautem. Ačkoli má za sebou teprve dva zápasy v UFC, ukázal v nich dost na to, aby si zasloužil šanci na titulový zápas s Teixeirou.

K fenoménu, jakým se Jiří Procházka v UFC stal, se vyjádřil i Georges St-Pierre, bývalý šampion UFC ve veltrové a střední váze. Ten si je budoucností českého bojovníka jistý.

V rozhovoru s Jamesem Lynchem byl “GSP” dotázán na Procházku a zdá se, že na něj Jiří udělal dojem. “Je velmi nebezpečný, je to skvělý striker, ale myslím, že zatím jsme přiliš neviděli to, jak bojuje na zemi.”

“Moc lidí ho na zemi neprověřilo, takže jsem na jeho zem zvědavý. Ale udělal na mě velký dojem a myslím, že se stane budoucím šampionem.”

Jiří Procházka pak v dalším rozhovoru s Jamesem Lynchem přiznal, že když vyrůstal, byl Kanaďan jedním z jeho idolů. Takže byl velice nadšený, když slyšel jeho chválu.

“To je důvod, proč bojuju! Abych lidem ukázal krásu bojových umění. A slyšet to od Georgese St-Pierra, který byl mým idolem, když jsem byl mladší, je úžasné a jsem za to moc rád a mohu jen říct, že v příštím zápase ukážu to nejlepší.”

Zdroj: YouTube James Lynch | Low Kick MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ