DomůBellatorNeporažený šampion BELLATORU Yaroslav Amosov: Vrátil jsem se, abych bránil svou zemi!

Neporažený šampion BELLATORU Yaroslav Amosov: Vrátil jsem se, abych bránil svou zemi!

Neporažený šampion BELLATORU ve velterové váze Yaroslav Amosov se vrátil z Thajska na Ukrajinu, aby bránil zemi před ruským útokem.

“Dynamo” na sociálních sítích zveřejnil video, ve kterém jasně vyjádřil svůj postoj a vysvětlil, proč nějakou chvíli na nastalou situaci nereagoval.

“Dobrý den,” řekl. “Mnoho lidí si asi myslí, že jsem utekl, že se někde schovávám nebo tak něco, ale tak to není. Vzal jsem svou rodinu do bezpečné zóny a teď jsem se vrátil, abych bránil tuto zemi, jak nejlépe umím a jakkoli mohu.”

“Miluji naši zemi. Rusko vstoupilo do našich domovů a rozpoutalo v naší zemi válku. Umírá mnoho nevinných lidí – žen, dětí. Musíme bránit naši zemi a zvítězíme, přátelé! Zvítězíme, protože pravda stojí za námi.”

“Chci také apelovat na ty, kteří mě sledují z Ruska. Můžete přestat sledovat to, co vidíte na svých televizorech – protože to není pravda. Na vašem místě bych se na zprávy ani nedíval. Jedná se o skutečnou válku. Nechápu lidi, kteří věří, že ruští vojáci nenapadli Ukrajinu. Vidím to na vlastní oči, slyším to. Dějí se tu hrozné věci.”

“Přátelé, spojme se, pomáhejme si navzájem a vše bude v pořádku. Pravda je na naší straně a vítězství bude také naše.”

Zdroj: Instagram Yaroslav Amosov

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ