DomůCZ/SK MMAMateusz Legierski je zraněn a na turnaji OKTAGON Prime 5 se nepředstaví

Mateusz Legierski je zraněn a na turnaji OKTAGON Prime 5 se nepředstaví

Po klopýtnutí pod hlavičkou KSW se měl Mateusz Legierski vrátit do klece organizace OKTAGON MMA. Na turnaji OKTAGON Prime 5 se měl utkat s Matoušem Kohoutem.

Návrat polského bojovníka do největší tuzemské organizace MMA se bohužel odkládá. “Dynamite” se zranil.

Mateusz Legierski (7-1) vstoupil do polské organizace jako šampion OKTAGONU. Zatím se v KSW představil dvakrát. V listopadu 2020 zkřížil rukavice s Franciscem Barriem (9-2) a vyhrál na body. O více než rok později se utkal s Romanem Szymanskim (15-6) a okusil hořkost první porážky mezi profesionály.

Než se Legierski poprvé představil v KSW, bojoval pod křídly organizace OKTAGON MMA. Tam také v únoru 2020 získal titul šampiona lehké váhy, když v pětikolové bitvě porazil na body Miroslava Štrbáka.

Nyní, po více než 2 letech, se měl polský bijec vrátit. Tuto sobotu se měl, na turnaji OKTAGON Prime 5, utkat s Matoušem Kohoutem (6-4). Legierski se však zranil a na jeho návrat si česko-slovenští fanoušci budou muset počkat. Novým soupeřem Matouše Kohouta bude Arda Adas, který má bilanci 11-5.

“Mateusz Legierski je zraněný a nenastoupí do sobotního zápasu s Matoušem Kohoutem. Proti němu se nově postaví Arda Adas a můžeme se tak těšit na ostrou přestřelku v postoji.”

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ