DomůCZ/SK MMAMateusz Legierski je zraněn a na turnaji OKTAGON Prime 5 se nepředstaví

Mateusz Legierski je zraněn a na turnaji OKTAGON Prime 5 se nepředstaví

Po klopýtnutí pod hlavičkou KSW se měl Mateusz Legierski vrátit do klece organizace OKTAGON MMA. Na turnaji OKTAGON Prime 5 se měl utkat s Matoušem Kohoutem.

Návrat polského bojovníka do největší tuzemské organizace MMA se bohužel odkládá. “Dynamite” se zranil.

Mateusz Legierski (7-1) vstoupil do polské organizace jako šampion OKTAGONU. Zatím se v KSW představil dvakrát. V listopadu 2020 zkřížil rukavice s Franciscem Barriem (9-2) a vyhrál na body. O více než rok později se utkal s Romanem Szymanskim (15-6) a okusil hořkost první porážky mezi profesionály.

Než se Legierski poprvé představil v KSW, bojoval pod křídly organizace OKTAGON MMA. Tam také v únoru 2020 získal titul šampiona lehké váhy, když v pětikolové bitvě porazil na body Miroslava Štrbáka.

Nyní, po více než 2 letech, se měl polský bijec vrátit. Tuto sobotu se měl, na turnaji OKTAGON Prime 5, utkat s Matoušem Kohoutem (6-4). Legierski se však zranil a na jeho návrat si česko-slovenští fanoušci budou muset počkat. Novým soupeřem Matouše Kohouta bude Arda Adas, který má bilanci 11-5.

“Mateusz Legierski je zraněný a nenastoupí do sobotního zápasu s Matoušem Kohoutem. Proti němu se nově postaví Arda Adas a můžeme se tak těšit na ostrou přestřelku v postoji.”

Zdroj: OKTAGON MMA


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ