DomůCZ/SK MMAOKTAGON 27: Buchinger vs. Barborík - dramatické okamžiky během vážení

OKTAGON 27: Buchinger vs. Barborík – dramatické okamžiky během vážení

Během oficiálního vážení bojovníků před turnajem OKTAGON 27 nebyla nouze o dramatické okamžiky spojené se snižováním hmotnosti.

Zdroj: OKTAGON MMA

Otázka snižování hmotnosti je v bojových sportech často diskutovaným tématem. Všichni si uvědomují, že to není ze zdravotního hlediska ideální. Je však také jasné, že se jedná o zavedenou tradici a každý ví, do čeho jde a jakou váhu musí udělat.

Je to pak už na každém bojovníkovi, jaký způsob snižování hmotnosti si zvolí a kolik chce shazovat. Není to úplně snadné. Viděli jsme už mnohé případy, kdy to zápasníkům nešlo podle jejich představ. Nakonec váhu buď neudělali nebo, v tom horším případě, museli být dokonce hospitalizováni. Na naší scéně si docela problematickým shazováním naposledy prošel například Karlos Vémola.

A nyní, před turnajem OKTAGON 27, zažil náročné shazování i Vojto Barborík. Bylo to vidět už během přímého přenosu z oficiálního vážení a dokazují to i další záběry v přiloženém videu. Vojto nakonec potřebnou váhu nesplnil (měl 400 gramů nadváhy) a pás nezíská, ale hlavní zápas večera se uskuteční.

Zdroj: OKTAGON MMA | YouTube OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ