DomůOktagon MMADůvodem nebyl Vlasto Čepo - "Pirát" Krištofič vysvětluje, proč přestoupil do nového...

Důvodem nebyl Vlasto Čepo – “Pirát” Krištofič vysvětluje, proč přestoupil do nového gymu

V posledních dnech řady trnavského Spartakus Fight Gymu (SFG) rozšířili tři špičkoví bojovníci – Samuel “Pirát” Krištofič, Ivan Buchinger a Ahmed Abdulkadirov. Úspěchy SFG táhnou a tak se asi není čemu divit.

Foto: Oktagon MMA

Přesto se objevilo mnoho spekulací, které se týkaly především “Piráta”. Mnozí fanoušci za jeho přestupem z Chaosu Bratislava viděli špatné vztahy mezi Krištofičem a Čepem.

Oba bojovníci byli členy jednoho týmu a nedávno se spolu utkali ve finále slovenské pyramidy projektu Oktagon Underground. V zápase byl lepším Vlasto Čepo, který porazil “Piráta” na body.

Před samotným zápasem a i po něm se k sobě chovali s respektem. Žádná nevraživost, žádné spory.

Že za Krištofičovým přestupem do SFG nejsou neshody s Čepem nyní potvrdil sám “Pirát” na svých sociálních sítích:

“Někteří z vás vymýšlejí bujné scénáře, jak se s Vlastem nemáme rádi a proto jsem přestoupil. Ale to je blbost a nesmysl. Přestupuji zkrátka kvůli tomu, že ve Spartakusu momentálně cítím nový a lepší impuls. Na poslední dva MMA zápasy jsem se tam připravoval víc než v Chaosu. Na Dinize a Pukače jsem byl výborně připravený.”

“Mají tam prostě výborný marketing a management. Já chci být šampionem Oktagonu a chci jít do Bellatoru. Vím, že k těmto vizím jsem ve Spartakusu blíž. Celé je to o tom. Děkuji Chaosu za celou moji kariérní historii, během které šel Kamilko (Cibinski) se mnou, přiravoval mě, věnoval se mi a stál po mém boku. Můj respekt a úcta je k němu obrovská.”

“Ale někdy se společné cesty rozejdou a jde se dál. Není za tím žádná nenávist, není za tím žádné zlo. Nevím, jestli jste někteří ve svých životech tak smutní, že za vším vidíte jen takové věci. Já se jen chci ještě kariérně posunout a chci do toho dát tolik, co do toho dát půjde. A chci z toho i vytěžit to, co půjde. Těm věrným fanouškům, kteří při mě stojí, kteří to chápou a těší se, tak těm děkuji.”

Zdroj:  Instagram “Pirát” Krištofič

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ