DomůCZ/SK MMAZdeněk Polívka se ohlíží za zápasem s Lohorém: Pořád mám ty nejvyšší...

Zdeněk Polívka se ohlíží za zápasem s Lohorém: Pořád mám ty nejvyšší cíle

Na OKTAGONU 31 se oblíbený bojovník Zdeněk Polívka utkal s Alexem Lohorém, který si v minulosti pozápasil s Karlosem Vémolou. Po dvou parádních výhrách nad veteránem UFC Spicelym a zkušeným Bryczkem, však “Gameover” na svého soupeře tentokrát nestačil.

Zdeněk Polívka se pro své fanoušky na Instagramu za svým posledním zápasem ohlédl a konstatoval, že se do zápasu vůbec nedostal a nebyl to jeho den. Rozhodně však nehází flintu do žita a co nejdříve se chce vrátit do tréninku. Ze zápasu si však bohužel odnesl zlomený nos, takže bude potřebovat nějaký čas na zotavení.

“Chci všem moc poděkovat. I když to nevyšlo, tak mi spousta lidí psala, ať to neřeším a pokračuju. Za to vám děkuji.”

“Zápas mi nevyšel. V tom zápase jsem se necítil moc dobře. Asi na mě dolehl tlak a důležitost zápasu, protože jsem si opravdu moc přál zvítězit. Každý den jsem na to pořád myslel a pak jsem se rozjížděl, jako bych měl zataženou ruční brzdu. Byl jsem tím pohlcený a ten zápas jsem prohrál.”

“Ještě k tomu zápasu. Dostal jsem ránu přes bradu, vyletěl mi chránič a byl jsem trochu nahulený. Pak jsem absolutně vypadl z toho soustředění a ze zápasu a přišlo ukončení. Jsem s tím víceméně v pohodě, protože pro mě byla čest nastoupit ve 23 letech proti dobrému a zkušenému soupeři. Je to pro mě skvělá zkušenost, ale nebudu lhát, jsem ze sebe velmi zklamaný. Hodně lidí jsem zklamal a hodně lidí překvapil, ale Lohoré byl dobře připravený, nastavený a byl pokorný. Měl respekt a v zápase ukázal, co umí. Tentokrát to zkrátka nebyl můj den.”

“Chci jen říct, že se stále cítím na vrcholu, na tom se nic nemění a mám ty nejvyšší cíle. Určitě mě to posune o úroveň výš a mělo by mě to něco naučit. Už se nenechám svazovat nějakým velkým zápasem. Chci výzvy a kvalitní soupeře, protože věřím, že bylo v mých schopnostech udělat s Lohorém vyrovnanější zápas. Proto mě to vlastně mrzí víc než ta prohra. Chci vám všem poděkovat a vyjádřit respekt mému soupeři.”

“Rád bych se co nejdříve chtěl dostat zpátky na vítěznou vlnu. Chci se co nejdříve vrátit k tréninkům. Hned, jakmile se mi zahojí zlomený nos. Chci zase pořádně makat a soustředit se více na cestu než na ten cíl. Moc jsem ho chtěl porazit a prorazit si cestu k titulu, ale ještě to asi takhle nemá být. Ještě si musím něčím projít a věřím, že to nakonec zvládnu. Jdu dál, nezlomilo mě to. Nebudu lhát, že se za ten výkon nestydím, ale nemůžu s tím nic dělat. A nehodlám tady plakat. Jede se dál. Jednou ten titul získám, jen to bude trvat déle, než jsem si myslel.”

“Stále jsem na začátku, i když se sportu věnuji už dlouho, stále je kam se posouvat. Výkonnostně i psychicky. Těším se na další výzvy a příště to už bude můj den a tentokrát už určitě bude GAME OVER.”

Zdroj: Instagram Zdeněk Polívka


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ