DomůCZ/SK MMAZdeněk Polívka se ohlíží za zápasem s Lohorém: Pořád mám ty nejvyšší...

Zdeněk Polívka se ohlíží za zápasem s Lohorém: Pořád mám ty nejvyšší cíle

Na OKTAGONU 31 se oblíbený bojovník Zdeněk Polívka utkal s Alexem Lohorém, který si v minulosti pozápasil s Karlosem Vémolou. Po dvou parádních výhrách nad veteránem UFC Spicelym a zkušeným Bryczkem, však “Gameover” na svého soupeře tentokrát nestačil.

Zdeněk Polívka se pro své fanoušky na Instagramu za svým posledním zápasem ohlédl a konstatoval, že se do zápasu vůbec nedostal a nebyl to jeho den. Rozhodně však nehází flintu do žita a co nejdříve se chce vrátit do tréninku. Ze zápasu si však bohužel odnesl zlomený nos, takže bude potřebovat nějaký čas na zotavení.

“Chci všem moc poděkovat. I když to nevyšlo, tak mi spousta lidí psala, ať to neřeším a pokračuju. Za to vám děkuji.”

“Zápas mi nevyšel. V tom zápase jsem se necítil moc dobře. Asi na mě dolehl tlak a důležitost zápasu, protože jsem si opravdu moc přál zvítězit. Každý den jsem na to pořád myslel a pak jsem se rozjížděl, jako bych měl zataženou ruční brzdu. Byl jsem tím pohlcený a ten zápas jsem prohrál.”

“Ještě k tomu zápasu. Dostal jsem ránu přes bradu, vyletěl mi chránič a byl jsem trochu nahulený. Pak jsem absolutně vypadl z toho soustředění a ze zápasu a přišlo ukončení. Jsem s tím víceméně v pohodě, protože pro mě byla čest nastoupit ve 23 letech proti dobrému a zkušenému soupeři. Je to pro mě skvělá zkušenost, ale nebudu lhát, jsem ze sebe velmi zklamaný. Hodně lidí jsem zklamal a hodně lidí překvapil, ale Lohoré byl dobře připravený, nastavený a byl pokorný. Měl respekt a v zápase ukázal, co umí. Tentokrát to zkrátka nebyl můj den.”

“Chci jen říct, že se stále cítím na vrcholu, na tom se nic nemění a mám ty nejvyšší cíle. Určitě mě to posune o úroveň výš a mělo by mě to něco naučit. Už se nenechám svazovat nějakým velkým zápasem. Chci výzvy a kvalitní soupeře, protože věřím, že bylo v mých schopnostech udělat s Lohorém vyrovnanější zápas. Proto mě to vlastně mrzí víc než ta prohra. Chci vám všem poděkovat a vyjádřit respekt mému soupeři.”

“Rád bych se co nejdříve chtěl dostat zpátky na vítěznou vlnu. Chci se co nejdříve vrátit k tréninkům. Hned, jakmile se mi zahojí zlomený nos. Chci zase pořádně makat a soustředit se více na cestu než na ten cíl. Moc jsem ho chtěl porazit a prorazit si cestu k titulu, ale ještě to asi takhle nemá být. Ještě si musím něčím projít a věřím, že to nakonec zvládnu. Jdu dál, nezlomilo mě to. Nebudu lhát, že se za ten výkon nestydím, ale nemůžu s tím nic dělat. A nehodlám tady plakat. Jede se dál. Jednou ten titul získám, jen to bude trvat déle, než jsem si myslel.”

“Stále jsem na začátku, i když se sportu věnuji už dlouho, stále je kam se posouvat. Výkonnostně i psychicky. Těším se na další výzvy a příště to už bude můj den a tentokrát už určitě bude GAME OVER.”

Zdroj: Instagram Zdeněk Polívka

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ