DomůUFCPočítám s knockautem - Jan Blachowicz o zápase s Dominickem Reyesem na...

Počítám s knockautem – Jan Blachowicz o zápase s Dominickem Reyesem na turnaji UFC 253

Už 26. září se, na turnaji UFC 253, utká Jan Blachowicz s Dominickem Reyesem. V sázce tohoto souboje nebude nic menšího, než uvolněný trůn šampiona polotěžké váhy největší světové organizace MMA.

Embed from Getty Images

Bez jakýchkoli pochyb se jedná o nejdůležitější zápas v kariéře polského bojovníka. V rozhovoru pro Polsat Sport Blachowicz řekl, že si moc dobře uvědomuje, jak je to důležitý souboj, ale nechce na sebe vyvíjet zbytečný tlak.

“Uvědomuji si o co v tom zápase půjde, ale zatím si to nepřipouštím. Soustředím se na soupeře a na to, abych byl dobře připravený. Všechno mi dojde až po zápase. Teď na sebe nechci vyvíjet žádný tlak. Chci být v pohodě.”

Dominick Reyes se v rozhovorech s médii vyjadřoval velice obdivně o umění polského zápasníka. Polák si ale myslí, že to může být jen psychologická hra, která ho má ukonejšit. “Těšínský princ” také dodal, že bude chtít svého soupeře knockautovat.

“To může být jen taková psychologická hra, která má za cíl otupit mou ostražitost. Já se ale nedám. V oktagonu mě čeká velice těžká výzva. Budeme se chtít navzájem knockoutovat. Připravuji se na 25 minut ostré výměny úderů. Ale budu ho chtít knockoutovat. Jsem optimista. Vím, že jsem se moc dobře připravil.”

Blachowicz se na souboj s Reyesem připravuje v klubu WCA Fight Team. Polský zápasník říká, že má ideální sparingpartnery, kteří se fyzicky i způsobem boje podobají Reyesovi.

“V přípravě jsme měl k dispozici tým sparingů, kteří se se stylem boje hodně blížili Reyesovi. Měl jsem 2-3 borce, kteří jsou hodně dobří kickboxeři, takoví, kteří dobře vstávají z parteru. Vizuálně připomínali Reyese.”

Jan Blachowicz je součástí organizace UFC už od roku 2014. Za tu dobu v ní vybojoval 14 soubojů. V současné době drží šňůru tří výher v řadě. Ve svém posledním souboji na turnaji UFC on ESPN+25 knockoutoval Corey Andersona.

Zdroj: Polsat Sport


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ