DomůUFCPočítám s knockautem - Jan Blachowicz o zápase s Dominickem Reyesem na...

Počítám s knockautem – Jan Blachowicz o zápase s Dominickem Reyesem na turnaji UFC 253

Už 26. září se, na turnaji UFC 253, utká Jan Blachowicz s Dominickem Reyesem. V sázce tohoto souboje nebude nic menšího, než uvolněný trůn šampiona polotěžké váhy největší světové organizace MMA.

Embed from Getty Images

Bez jakýchkoli pochyb se jedná o nejdůležitější zápas v kariéře polského bojovníka. V rozhovoru pro Polsat Sport Blachowicz řekl, že si moc dobře uvědomuje, jak je to důležitý souboj, ale nechce na sebe vyvíjet zbytečný tlak.

“Uvědomuji si o co v tom zápase půjde, ale zatím si to nepřipouštím. Soustředím se na soupeře a na to, abych byl dobře připravený. Všechno mi dojde až po zápase. Teď na sebe nechci vyvíjet žádný tlak. Chci být v pohodě.”

Dominick Reyes se v rozhovorech s médii vyjadřoval velice obdivně o umění polského zápasníka. Polák si ale myslí, že to může být jen psychologická hra, která ho má ukonejšit. “Těšínský princ” také dodal, že bude chtít svého soupeře knockautovat.

“To může být jen taková psychologická hra, která má za cíl otupit mou ostražitost. Já se ale nedám. V oktagonu mě čeká velice těžká výzva. Budeme se chtít navzájem knockoutovat. Připravuji se na 25 minut ostré výměny úderů. Ale budu ho chtít knockoutovat. Jsem optimista. Vím, že jsem se moc dobře připravil.”

Blachowicz se na souboj s Reyesem připravuje v klubu WCA Fight Team. Polský zápasník říká, že má ideální sparingpartnery, kteří se fyzicky i způsobem boje podobají Reyesovi.

“V přípravě jsme měl k dispozici tým sparingů, kteří se se stylem boje hodně blížili Reyesovi. Měl jsem 2-3 borce, kteří jsou hodně dobří kickboxeři, takoví, kteří dobře vstávají z parteru. Vizuálně připomínali Reyese.”

Jan Blachowicz je součástí organizace UFC už od roku 2014. Za tu dobu v ní vybojoval 14 soubojů. V současné době drží šňůru tří výher v řadě. Ve svém posledním souboji na turnaji UFC on ESPN+25 knockoutoval Corey Andersona.

Zdroj: Polsat Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ