DomůOstatníTyson Fury vs. Francis Ngannou: Kde zápas sledovat?

Tyson Fury vs. Francis Ngannou: Kde zápas sledovat?

Dnes večer se v Saúdské Arábii uskuteční velký boxerský zápas Tyson Fury vs. Francis Ngannou. Neporažený šampion WBC a britský boxer se utká s bývalým šampionem UFC.

Podle drtivé většiny odborníků i fanoušků se očekává vítězství “Gypsy Kinga”. Francise samozřejmě nelze odepisovat, protože má obrovskou knokautovou sílu, ale box je úplně něco jiného než MMA a proti Furymu to bude mít nesmírně těžké. Ngannou si tak projde pořádnou zkouškou hned při svém boxerském debutu.

Tyson Fury se nechal slyšet, že přesně ví, kdy a jak Francise Ngannoua ukončí. Podle předpokladů bude nejnebezpečnější v úvodních kolech a neměl by taktizovat. Fury tvrdí, že ho knokautuje do šestého kola a že v podstatě nemá šanci ustát jeho údery a čelit jeho rychlosti nebo krytí.

Kdy a kde zápas sledovat

Pro americké fanoušky bude tento zápas vysílán na ESPN+ nebo si mohou přenos zakoupit prostřednictvím PPV za 80 dolarů. V Evropě bude zápas cenově dostupnější a pro fanoušky v Anglii bude PPV k dispozici za 22 dolarů.

Živý přenos bude také možné zakoupit na platformě DAZN za 10 eur zde. Vysílací práva získali pouze největší světoví hráči a v televizi tento souboj rozhodně neuvidíte. Vysílat ho nebudou ani sázkové kanceláře.

Celý galavečer začíná v 19 hodin a hlavní zápas večera bychom měli mít možnost sledovat někdy před půlnocí. Nástupy Furyho a Ngannoua jsou naplánovány na 23:40.

Kolik si boxeři vydělají?

Podle dostupných informací by měl Francis Ngannou v tomto zápase vydělat kolem deseti milionů dolarů, což by mělo být více, než si vydělal za celou svou kariéru v UFC. Tyson Fury by měl inkasovat až pětkrát více.

Pravidla boxerského duelu Tyson Fury vs. Francis Ngannou

  • Jedná se o boxerský zápas v těžké váze podle pravidel a regulí profesionálního boxu
  • Zápas je naplánován na 10 kol po 3 minutách
  • Boxeři budou mít na rukou 10uncové rukavice
  • Zápas bude posuzovat trojice bodových rozhodčích
  • V případě bodového hodnocení zápasu je k vyhlášení vítěze nutné jednomyslné rozhodnutí
  • Furyho pás WBO není v sázce. Pro tento zápas byl vytvořen speciální pás “Riyadh Champion”
  • Pokud jde o údery pod pás nebo klinčování, budou platit standardní boxerská pravidla. Ve hře nebudou žádná hybridní, ani MMA pravidla nebo techniky

Zdroj: DAZN | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ