DomůOstatníTyson Fury vs. Francis Ngannou: Kde zápas sledovat?

Tyson Fury vs. Francis Ngannou: Kde zápas sledovat?

Dnes večer se v Saúdské Arábii uskuteční velký boxerský zápas Tyson Fury vs. Francis Ngannou. Neporažený šampion WBC a britský boxer se utká s bývalým šampionem UFC.

Podle drtivé většiny odborníků i fanoušků se očekává vítězství “Gypsy Kinga”. Francise samozřejmě nelze odepisovat, protože má obrovskou knokautovou sílu, ale box je úplně něco jiného než MMA a proti Furymu to bude mít nesmírně těžké. Ngannou si tak projde pořádnou zkouškou hned při svém boxerském debutu.

Tyson Fury se nechal slyšet, že přesně ví, kdy a jak Francise Ngannoua ukončí. Podle předpokladů bude nejnebezpečnější v úvodních kolech a neměl by taktizovat. Fury tvrdí, že ho knokautuje do šestého kola a že v podstatě nemá šanci ustát jeho údery a čelit jeho rychlosti nebo krytí.

Kdy a kde zápas sledovat

Pro americké fanoušky bude tento zápas vysílán na ESPN+ nebo si mohou přenos zakoupit prostřednictvím PPV za 80 dolarů. V Evropě bude zápas cenově dostupnější a pro fanoušky v Anglii bude PPV k dispozici za 22 dolarů.

Živý přenos bude také možné zakoupit na platformě DAZN za 10 eur zde. Vysílací práva získali pouze největší světoví hráči a v televizi tento souboj rozhodně neuvidíte. Vysílat ho nebudou ani sázkové kanceláře.

Celý galavečer začíná v 19 hodin a hlavní zápas večera bychom měli mít možnost sledovat někdy před půlnocí. Nástupy Furyho a Ngannoua jsou naplánovány na 23:40.

Kolik si boxeři vydělají?

Podle dostupných informací by měl Francis Ngannou v tomto zápase vydělat kolem deseti milionů dolarů, což by mělo být více, než si vydělal za celou svou kariéru v UFC. Tyson Fury by měl inkasovat až pětkrát více.

Pravidla boxerského duelu Tyson Fury vs. Francis Ngannou

  • Jedná se o boxerský zápas v těžké váze podle pravidel a regulí profesionálního boxu
  • Zápas je naplánován na 10 kol po 3 minutách
  • Boxeři budou mít na rukou 10uncové rukavice
  • Zápas bude posuzovat trojice bodových rozhodčích
  • V případě bodového hodnocení zápasu je k vyhlášení vítěze nutné jednomyslné rozhodnutí
  • Furyho pás WBO není v sázce. Pro tento zápas byl vytvořen speciální pás “Riyadh Champion”
  • Pokud jde o údery pod pás nebo klinčování, budou platit standardní boxerská pravidla. Ve hře nebudou žádná hybridní, ani MMA pravidla nebo techniky

Zdroj: DAZN | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ