DomůUFCJan Blachowicz o svém návratu do oktagonu: Soupeře už mám a zápas...

Jan Blachowicz o svém návratu do oktagonu: Soupeře už mám a zápas nebude dříve než v březnu. Bude tím soupeřem Rakic?

Během rozhovoru s polskými médii Jan Blachowicz prozradil, že jeho další zápas v oktagonu UFC se uskuteční nejdříve v březnu příštího roku. Ujistil také, že jeho nadcházejícím soupeřem nebude Anthony Smith.

Zdroj: UFC

Anthony Smith (MMA 36-16) obdržel nabídku na zápas s Blachowiczem jen několik hodin po sobotním turnaji UFC 267 v Abú Dhabí. Bojovníkovi se tato myšlenka zalíbila a vyjádřil přání utkat se s Polákem. Blachowicz však jeho nadšení rychle utlumil, když v jednom z rozhovorů prozradil:

“Nebudu bojovat dříve než v březnu a už mám soupeře. Není to Anthony Smith.”

Jan Blachowicz (28-9) samozřejmě neprozradil jméno soupeře, ale podělil se o plán, jak získat zpět mistrovský pás, o který jej připravil Glover Teixeira:

“Dvě povedená utkání a dostanu titulový zápas. Zabere mi to tak rok a půl.”

Kdo by tedy mohl být oním záhadným Blachowiczovým soupeřem? Jisté je, že to nebude Anthony Smith a ani Glover Teixeira, se kterým Polák prohrál minulý týden. S největší pravděpodobností to nebude ani Jiří Procházka, protože ten by měl jít o titul s Teixeirou. V první pětce polotěžké váhy jsou pak už jen dvě jména: Aleksandar Rakic a Thiago Santos. Zápas se Santosem by polskému bojovníkovi prakticky nic nepřinesl. Snad jen velké riziko, že kdyby prohrál s “pětkou” žebříčku, tak by se mohl pořádně propadnout v rankingu.

Asi největší smysl tak dává Blachowiczův souboj s Rakicem. Tomu by odpovídala i Blachowiczova slova o dvou povedených zápasech. Za předpokladu, že by Rakice porazil, je možné, že by se utkal, v onom druhém zápase, s poraženým ze zápasu Teixeira vs. Procházka. V případě, že by zvítězil, stál by před titulovou šancí. Přesně tak, jak řekl v rozhovoru pro polská média.

Samozřejmě to jsou jen spekulace. O tom, jak se bude dále vyvíjet situace v polotěžké váze UFC, rozhoduje Dana White a jeho matchmakeři. Bude tedy nesmírně zajímavé sledovat, co si pro nás připraví.

Zdroj: MMA Rocks

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ