DomůUFCAnthony Smith dostal nabídku na zápas s Blachowiczem

Anthony Smith dostal nabídku na zápas s Blachowiczem

Je možné, že dalším soupeřem bývalého šampiona polotěžké váhy UFC Jana Blachowicze bude zkušený Anthony Smith. Jak řekl “Lionheart”, zástupci organizace mu takovou nabídku učinili.

Zdroj: UFC

Podle různých zdrojů měl Anthony Smith (36-16) v prosinci letošního roku nastoupit k odvetnému zápasu proti Aleksandaru Rakicovi (14-2). Objevil se však problém v podobě stafylokokové infekce, se kterou se nyní po operaci musí Smith vypořádat.

“Anthony Smith musí odstoupit z plánovaného souboje s Aleksandarem Rakicem, ke kterému mělo dojít 18. prosince, kvůli stafylokokové infekci po operaci kolena.”

Zdá se však, že si Smith na nedostatek nabídek nemůže stěžovat. Jak řekl v podcastu The MMA Hour, hned po UFC 267 ho oslovili matchmakeři organizace a navrhli mu zápas s Janem Blachowiczem (28-9), který právě přišel o mistrovský pás.

“Vypadá to, že někoho máme. Líbí se mi možnost zápasu s Janem Blachowiczem. Nabídli mi ho ještě ten večer. Zřejmě chce brzy znovu bojovat. Ve skutečnosti nejsem nějak zraněný, jen se potýkám s menším zraněním a infekcí. Pokud se to podaří rychle vyřešit, myslím, že únor by přicházel v úvahu.”

Smith se o “Těšínském princi” dlouho vyjadřoval s patřičnou úctou. Ačkoli dává přednost případné odvetě s Rakicem, přijal by i souboj s Polákem.

“Rád bych se utkal s Rakicem. Chci, aby došlo k odvetě, ale nemyslím si, že bude čekat a utká se s někým jiným, takže je to v pořádku. Souboj s Blachowiczem se mi také líbí.”

“Lionheart” se v současné době může těšit ze série tří triumfů. Naposledy se v oktagonu UFC objevil během jedné ze zářijových akcí. Zkřížil rukavice s Ryanem Spannem (19-7), kterého ukončil už v prvním kole. Předtím porazil Jimmyho Cruta (12-2) a Devina Clarka (12-6).

Zdroj: Podcast The MMA Hour | Twitter Jason Hagholm

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ