DomůCZ/SK MMAPromotér Ondřej Novotný se vyjadřuje k chování Václava Mikuláška

Promotér Ondřej Novotný se vyjadřuje k chování Václava Mikuláška

Vašek “Baba Jaga” Mikulášek je svým chováním rozhodně specifický bojovník. Fanoušky rozděluje na dva tábory. Někteří ho milují a jiní zase nenávidí. Občas dokáže zajímavě pobavit, ale někdy se může zdát, že jeho vyjádření jsou už za hranou.

Vašek však dokáže i chybu zpětně uznat, například nedávno v podcastu Fight Cast One přiznal, že si na tiskovce po zápase s Karlosem Vémolou rozhodně svůj obraz nevylepšil. A jaký má názor na jeho chování promotér Novotný?

“Samozřejmě ne všechno se mi líbí, a to ať už chování Mikuláška nebo kohokoliv jiného. Venca je specifický borec a když máš jednoho až dva takové, tak je to OK, protože je to snesitelné a vlastně to vybočuje zdravě nezdravým nebo nezdravě zdravým způsobem.”

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Podaří se Karlosi Vémolovi porazit Marpa v boxu? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>

“Když by těch borců bylo moc, tak už by to mohlo být negativní pro celou organizaci a celý sport. Řekl bych, že Venca někdy rychleji mluví než myslí. Je to chytrý a v pohodě kluk, který pak chápe ty věci a dokáže si to zpětně vyříkat s rozhodčími nebo dalšími lidmi,” vyjasnil svůj názor Ondřej Novotný v nedávném, vysílání MMA Letem Světem.

Vašek Mikulášek však aktuálně nemá na řeči příliš čas, jelikož ho už zanedlouho čeká boxerský duel s Michalem Kotalíkem. Určitě se bude chtít po nevydařeném zápase v Ostravě předvést a najet na vítěznou vlnu.

Sleduj turnaj UFC Vegas 53: Rob Font vs. Marlon Vera ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA!SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v noci ze soboty 30.4. na neděli 1.5.

Zdroj: MMA Letem Světem, Fight Cast One

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ