Adesanyův trenér před UFC 259: Israela čeká nejtěžší zápas v jeho kariéře

Už tento víkend bude šampion střední váhy UFC Israel Adesanya, čelit výzvě v podobě souboje o mistrovský pás v polotěžké váze, který je aktuálně v držení Jana Blachowicze. A podle Adesanyova trenéra jej čeká nejtěžší zápas v jeho kariéře.

Zdroj: Fivealmond, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Několik dní před nejbližším číslovaným turnajem UFC poskytl Eugene Bareman, hlavní trenér Adesanyova klubu City Kickboxing, rozhovor pro média, ve kterém se podělil o svůj názor na nejbližší souboj svého svěřence.

“Bude to nejtěžší Israelův souboj v jeho dosavadní kariéře. Oproti jeho bývalým soupeřům je tohle obrovský skok. Považujeme v tomto utkání za favorita Blachowicze, protože nebudeme mít takovou převahu v dosahu a výšce, jako v předešlých zápasech. Israel bude také mnohem lehčí.”

“Je to pro nás velice obtížný a riskantní krok, kterému moc lidí nerozumí. Ale pro nás je to velká výzva. Máme za sebou skvělý přípravný kemp. Motivace je obrovská.”

Bareman v rozhovoru také zdůraznil, že to, co z Blachowicze dělá toho nejnebezpečnějšího Adesanyova soupeře je Janova obrovská víra v sebe sama.

Zdroj: Submission Radio

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ