DomůOstatníJake Paul má na mušce dalšího bojovníka UFC: Nejprve Tyron Woodley, pak...

Jake Paul má na mušce dalšího bojovníka UFC: Nejprve Tyron Woodley, pak Nate Diaz

Jake Paul nepřestává vyzývat zápasníky UFC k soubojům. Známý youtuber má naplánovaný zápas s Tyronem Woodleym, ale už si brousí zuby na další hvězdu MMA.

Zdroj: Mr-unknown-man, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Jake Paul před několika týdny porazil bývalého bojovníka UFC Bena Askrena. Aktuálně má naplánovaný další boxerský souboj s bývalou hvězdou UFC Tyronem Woodleym. K zápasu má dojít 28. srpna. To mu však nebrání v tom, aby neprovokoval další MMA zápasníky.

Tentokrát svou pozornost obrátil na Natea Diaze, když na svých sociálních sítích napsal:

“Jakmile se vypořádám s Woodleym, knokautuji Natea Diaze.”

Následně se pod příspěvkem hvězdy internetu objevila spousta kritiky. Armáda fanoušků Natea Diaze se v odpovědích na příspěvek otevřeně Paulovi vysmívala.

K první slovní přestřelce mezi Paulem a Natem Diazem došlo v prosinci 2020, kdy Nate zveřejnil příspěvek na sociálních sítích a poté ho smazal.

“Jakeu Paule, měl bys dostat na p*del ty rozmazlená k*rvo. Neumíš bojovat d*bile. Skončíš tak, že za ty svoje kecy dostaneš pořádně na p*del.”

Nate Diaz pak ještě poslal vzkaz staršímu z bratrů Paulů s tím, aby svého bratra uklidnil.

“Logane, uklidni tu malou d*vku, než to za tebe udělá někdo jiný.”

V případě Jakea Paula je téměř jisté, že bude i nadále vyzývat MMA bojovníky k boxerským soubojům, ve kterých jim nabízí životní výplatu. Pořádání těchto utkání se totiž ukázalo být trefou do černého. Nikoli ze sportovního hlediska, ale z hlediska popularity a výdělků.

Zdroj: BJ Penn | Twitter Jake Paul

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ