Anthony Smith po zápase s Gloverem Teixeirou: Vyražené zuby, zlomený nos a fraktura očnice

Anthony Smith prohrál na turnaji UFC Fight Night v Jacksonville TKO v pátém kole s Gloverem Teixeirou. “Lionheart” v zápase utrpěl velké množství zranění.

http://gty.im/1224739670

Anthony Smith v průběhu souboje s Gloverem Teixeirou přišel o dva zuby, utrpěl také zlomeninu nosu a frakturu očnice. Brazilec prakticky celý zápas, vyjma prvního kola, bezradného Smithe bil jako žito. Ukázal tak, že ačkoli má už 40 let, stále patří na špici polotěžké váhy. Američan byl ihned po utkání převezen do nemocnice.

Po zápase se snesla vlna kritiky především na trenéry Anthonyho Smithe a také na rozhodčího v oktagonu, Jasona Herzoga. Bylo jim vyčítáno, že souboj nebyl přerušen dříve. “Lionheart” na tuto kritiku reagoval a v rozhovoru s ESPN řekl, že vše bylo v pořádku.

“Souhlasím s rozhodnutím rozhodčího i mého trenérského týmu. Když mi sudí během zápasu řekl, ať něco ukážu, protože chtěl duel ukončit, ukázal jsem, co jsem musel, aby se utkání pokračovalo. Jdu do zápasu s tím, že tam nechám úplně všechno, ať už vyhraji nebo prohraji. To je moje zásada. Tečka.”

K tématu se vyjádřil i šéf UFC Dana White:

“Rozhodčí mohl zápas ukončit ve čtvrtém kole. Pro nás diváky bylo velmi těžké se na tento zápas dívat.”

Zdroj: MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA