UFC nechystá vůči Jonu Jonesovi za jeho poslední konflikt se zákonem žádné sankce

Jon Jones je bezpochyby jedním z nejkontroverznějších bojovníků v UFC. Na jedné straně vynikající zápasník, na straně druhé rebel, opakovaně mající problémy se zákonem.

Embed from Getty Images

Když už to vypadalo, že se poučil a zklidnil, přišel další prohřešek. V březnu byl zadržen za řízení pod vlivem alkoholu, neoprávněné užití zbraně na veřejnosti a chybějící doklady o pojištění vozidla.

Spousta lidí si myslela, že za takové chování by měl být Jones potrestán i ze strany jeho chlebodárce, organizace UFC. Někteří navrhovali zákaz činnosti a odebrání pásu šampiona polotěžké váhy, který je v Jonesově držení.

Šéf UFC Dana White však nyní v rozhovoru pro média prozradil, že organizace Jonese nikterak nepotrestá. White dokonce řekl, že “Bonese” pravděpodobně ještě letos uvidíme zápasit v UFC:

“Z mé strany nepřijde žádný trest. Od chvíle kdy jej policie zadržela, jsme spolu ještě nehovořili. Ale myslím, že jej letos ještě uvidíme v oktagonu.”

Jon Jones je bezesporu legendou smíšených bojových umění. Je šampionem polotěžké váhy UFC. Drží fenomenální šňůru 17 vítězství v řadě. Ve svém posledním představení na turnaji UFC 247 porazil na body Dominicka Reyese.

Zdroj: BJ Penn

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA