DomůUFCServítky stranou! Trash talk mezi Jonem Jonesem a Israelem Adesanyou nabírá na...

Servítky stranou! Trash talk mezi Jonem Jonesem a Israelem Adesanyou nabírá na obrátkách

Jon Jones před časem ohlásil, že ve své kariéře bude pokračovat v těžké váze. Jeho plány se však mohou rychle změnit. Čím dál častěji se totiž začíná spekulovat o jeho souboji s Israelem Adesanyou.

Embed from Getty Images

A stranou nezůstávají ani oba bojovníci, kteří si ve vzájemném trash talku na sociálních sítích dávají už delší dobu co proto. Ten, kdo jejich handrkování na Twitteru sleduje, si určitě všiml, že v posledních dnech oba přitvrdili, volí častěji urážky a nebrání se do vzájemného konfliktu vtáhnout i rodinné příslušníky toho druhého.

Naposledy Jon Jones reagoval na slova Adesanyaova trenéra Eugena Baremana, který byl v rozhovoru pro Submission Radio dotázán na potenciální souboj mezi Adesanyou a Jonesem. Bareman řekl, že Adesanya se s Jonesem určitě utká.

“Fighter a trenér o mě mluví v rozhovorech, ale nechtějí podepsat kontrakt. Chovají se jako d*vky. Zmiňuje na internetu moji mrtvou matku, ale chce bojovat s Jaredem Cannonierem.”

Israel Adesanya samozřejmě nechtěl zůstat Jonesovi nic dlužen a hned přilel olej do ohně.

“Najdi moji fotku podobnou této… Nikdy něco takového nenajdeš, protože já se učím ze svých chyb. Víš ho*no o spáse. Co to bude teď?…”

“Když už mě studuješ celou noc, podívej se, jestli najdeš moji fotku, podobnou této…”

 “Vypadal hůř než já, když jsem řídil auto pod vlivem alkoholu…”

“Viděl jsem tvůj zápas s Dominickem. Končíš Jonathane. Už jsem si pro tebe vybral sérii úderů. Ukaž svoje zápasnické schopnosti…Dám ti co proto a tvůj obličej bude líbat podlahu.”

 “Zase meleš blbosti. Děláš to pořád. Přestaň dělat ostudu svému otci.”

“Místo toho, aby si nazýval naše fanoušky loutkami, prostě a jednoduše podepiš kontrakt. Zbláznil jsi se?”

Jak je vidět, oba bojovníci se nemají v úmyslu vůbec šetřit. A jejich trash talk přitahuje davy. Nemůžeme se tedy divit, když Dana White nedávno prohlásil, že zápas Adesanya vs. Jones se prostě musí uskutečnit. Nezbývá nám tedy nic jiného než čekat, kdy k tomuto zápasu, který by byl jistě skvělou podívanou, dojde.

Zdroj: MMA Fighting | Twitter Jon Jones | Twitter Israel Adesanya

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ