DomůUFCDana White o Jonu Jonesovi: "Jak naloží se svou kariérou, to záleží...

Dana White o Jonu Jonesovi: “Jak naloží se svou kariérou, to záleží jen na něm. Vydělal si už tolik, že nemusí pracovat do konce života”

Hašteření mezi Jonem Jonesem a Danou Whitem nebere konce. Dana White v jednom z posledních rozhovorů pro média řekl, že záleží jen na Jonesovi, jak naloží se svou kariérou.

Embed from Getty Images

Konflikt mezi Jonesem a Whitem začal poté, kdy se UFC nedohodlo s Jonem Jonesem a Francisem Ngannou na jejich vzájemném souboji v těžké váze. Prezident UFC tehdy v jednom z rozhovorů řekl, že Jones chtěl za tento zápas příliš mnoho peněz. Hovořil o 30 milionech dolarů.

Následná reakce Jona Jonese mnohé zaskočila. Řekl o Whitovi, že je lhář, vyzval UFC, ať mu ukončí kontrakt a nakonec na svých sociálních sítích oznámil, že se vzdává titulu šampiona polotěžké váhy.

Na to nyní Dana White v rozhovoru s novináři z “The Canadian Press” reagoval:

“Jon Jones je jedním z nejlepších v historii UFC. Rozhodnutí, jak naloží dále se svou kariérou záleží jen na něm. Skutečnost je taková, že už si v MMA vydělal tolik, že může klidně ukončit kariéru a nemusí pracovat do konce svého života.”

Sama organizace dosud nevydala žádné oficiální prohlášení, týkající se situace kolem Jona Jonese. Tedy o tom, zda-li se skutečně vzdal pásu šampiona, případně, jestli se s ním dohodla na ukončení kontraktu.

Nečinnost UFC v této záležitosti podle některých fanoušků znamená jediné. Dana White stále čeká na to, že Jon Jones změní názor. A nebo to je možná jen hra ze strany Jona Jonese, který doufá, že si tímto postojem vyjedná lepší kontrakt pro své budoucí zápasy v UFC.

Zdroj: The Canadian Press

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ