DomůUFCDana White o Jonu Jonesovi: "Jak naloží se svou kariérou, to záleží...

Dana White o Jonu Jonesovi: “Jak naloží se svou kariérou, to záleží jen na něm. Vydělal si už tolik, že nemusí pracovat do konce života”

Hašteření mezi Jonem Jonesem a Danou Whitem nebere konce. Dana White v jednom z posledních rozhovorů pro média řekl, že záleží jen na Jonesovi, jak naloží se svou kariérou.

Embed from Getty Images

Konflikt mezi Jonesem a Whitem začal poté, kdy se UFC nedohodlo s Jonem Jonesem a Francisem Ngannou na jejich vzájemném souboji v těžké váze. Prezident UFC tehdy v jednom z rozhovorů řekl, že Jones chtěl za tento zápas příliš mnoho peněz. Hovořil o 30 milionech dolarů.

Následná reakce Jona Jonese mnohé zaskočila. Řekl o Whitovi, že je lhář, vyzval UFC, ať mu ukončí kontrakt a nakonec na svých sociálních sítích oznámil, že se vzdává titulu šampiona polotěžké váhy.

Na to nyní Dana White v rozhovoru s novináři z “The Canadian Press” reagoval:

“Jon Jones je jedním z nejlepších v historii UFC. Rozhodnutí, jak naloží dále se svou kariérou záleží jen na něm. Skutečnost je taková, že už si v MMA vydělal tolik, že může klidně ukončit kariéru a nemusí pracovat do konce svého života.”

Sama organizace dosud nevydala žádné oficiální prohlášení, týkající se situace kolem Jona Jonese. Tedy o tom, zda-li se skutečně vzdal pásu šampiona, případně, jestli se s ním dohodla na ukončení kontraktu.

Nečinnost UFC v této záležitosti podle některých fanoušků znamená jediné. Dana White stále čeká na to, že Jon Jones změní názor. A nebo to je možná jen hra ze strany Jona Jonese, který doufá, že si tímto postojem vyjedná lepší kontrakt pro své budoucí zápasy v UFC.

Zdroj: The Canadian Press


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ