DomůUFCAdesanya si na Romera věří a tvrdí, že to bude snadné

Adesanya si na Romera věří a tvrdí, že to bude snadné

Israel Adesanya si před zápasem s Yoelem Romerem maximálně věří. Aktuální šampion střední váhy se s Romerem chtěl utkat i přesto, že kubánský zápasník má za sebou dvě porážky v řadě.

Embed from Getty Images

Yoel Romero však nadále patří mezi TOP bojovníky střední váhy. Samozřejmě, pokud by se nezranil Paulo Costa, bojoval by s Adesanyou o titul on. Jenže zraněná paže jej do oktagonu nepustí ještě několik měsíců a tak UFC vyslyšela přání Israela Adesanyi a naplánovala souboj Adesanyi s Romerem na turnaj UFC 248.

Takto se Adesanya vyjádřil o jejich nadcházejícím duelu:

“Ve svém životě jsem už absolvoval velké množství těžkých testů. Do této chvíle pro mě byl, alespoň z fyzického hlediska nejtěžším soupeřem Kelvin Gastelum. Co se týká mentality, tak to byl největší výzvou Anderson. Uvidíme co přijde dále. Nemyslím si, že by se Romero dostal na seznam nejtěžších soupeřů, se kterými jsem kdy bojoval. To si myslím o našem souboji. Sice to nebude jednoduchý zápas, ale já udělám všechno pro to, aby to tak nakonec vypadalo.”

“To samé jsem říkal před zápasem s Robertem Whittakerem, protože všichni říkali, že prohraji. Tvrdili, že mě zničí. A já jsem se pak v kleci postaral o to, aby to vypadalo, jako lehká prácička. To samé cítím i teď. Yoel je dobrý v utkáních, ve kterých před ním jeho soupeř stojí staticky jako boxovací pytel. Ale já takhle nebojuji, to není můj styl.”

“Yoel nutí soupeře, aby se cítili sebevědomě, docílí toho, že si myslí, že zápas kontrolují a pak exploduje. Je potřeba být ostražitý. Ztráta koncentrace v utkání s Romerem znamená smrt. Je špičkový wrestler, byl na olympijských hrách, ale kupodivu z wrestlingu příliš netěží. Myslím, že tentokrát se ale bude snažit o wrestling více než kdy jindy.”

“Bylo těžké přesvědčit UFC, aby tento zápas uspořádala. Říkali, že mu nemůžou dát další zápas o titul. Mysleli, že se takový zápas neprodá, že nepotáhne diváky. Ale já jsem jim řekl, že to já prodám ten zápas, protože většina lidí si myslí, že mě porazí.”

“Tady totiž vůbec nejde o něj. Fanoušci se nepřijdou podívat na jeho zápas, přijdou se podívat, s nadějí, že mě porazí, protože už od začátku mého působení v UFC pořád říkají: Nakrmte jím Romera! Určitě ho dostane na zem a bude konec! Takhle to alespoň vidí ti příležitostní “experti”. Ale podívejte se na Tilla, ten se ho bojí. A není sám. Spousta bojovníků ve střední váze z něj má strach a nikdo s ním nechce bojovat. Ale já do toho jdu. Mohl jsem ho ignorovat, protože na titulový zápas neměl nárok, ale já jsem to neudělal.”

Souboj obou bombarďáků se uskuteční 8. března na turnaji UFC 248 v Las Vegas. Součástí tohoto turnaje bude i další titulový zápas. O pás slámové váhy žen si to rozdají obhájkyně titulu Weili Zhang a Joanna Jedrzejczyk.

Zdroj:  bjpenn.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ