DomůUFCAktualizace rankingu UFC: Dustin Poirier přeskočil Tonyho Fergusona

Aktualizace rankingu UFC: Dustin Poirier přeskočil Tonyho Fergusona

Po víkendovém turnaji UFC on ESPN 12, který se uskutečnil v Las Vegas, došlo opět k aktualizaci rankingu UFC.

Embed from Getty Images

Na turnaji měli fanoušci možnost vidět jeden z nejlepších zápasů letošního roku, který obstarali Dustin Poirier a Dan Hooker.

Poirier, který v tomto utkání Hookera porazil, se díky tomuto vítězství posunul na 2. místo v rankingu lehké váhy, když přeskočil Tonyho Fergusona. Kromě toho Dustin Poirier poskočil o dvě příčky v rankingu P4P, ve kterém nyní zaujímá 9. místo.

Zajímavostí je posun Diega Ferreiry, který, přestože o víkendu nebojoval, poskočil v rankingu lehké váhy o dvě místa.

Největší posun směrem dolů zaznamenal Donald Cerrone. “Cowboy”, který má aktuálně nelichotivou bilanci čtyř porážek v řadě se propadl až na 13. místo.

Zdroj: UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ