DomůUFCUFC 264: Conor McGregor při staredownu opět řádil a zaútočil na Poiriera

UFC 264: Conor McGregor při staredownu opět řádil a zaútočil na Poiriera

V Las Vegas se dnes v noci konala tisková konference před sobotním galavečerem UFC 264, který se uskuteční před zcela zaplněnými tribunami T-Mobile Arény.

Zdroj: UFC

Na konferenci samozřejmě nechyběli hrdinové hlavního zápasu večera Dustin Poirier a Conor McGregor. A atmosféra byla více než napjatá.

Ir na Američana neustále verbálně útočil a nevyhýbal se přitom obzvlášť rafinovaným vulgaritám. Zpočátku se zdálo, že to Poiriera zaskočilo. Několikrát málem ztratil řeč, ale postupem času se situaci přizpůsobil.

Po tiskové konferenci se Američan a Ir setkali při prvním předzápasovém staredownu. Dana White a jeho bodyguardi se snažili udržet mezi bojovníky odstup, ale vyhecovaný Conor McGregor se jako obvykle neovládl a pokusil se Poiriera zasáhnout kopem. Mířil však mimo a Dustin Poirier při Irově pokusu ani nehnul brvou.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Asia | Twitter ESPN MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ